zmywarka

Nasze zakupy - kosmetyki, ubrania, do domu i mieszkania, prezenty i inne.

zmywarka

Postprzez edzia44 » 13 Cze 2020, 15:40

Chcę mamie kupić zmywarkę, co polecacie? MA niestety na nia mało miejsca więc tylko 45 wejdzie, myślałam nad electrolux comfort lift, podoba mi sie to rozwiązanie ze kosz dolny można do góry podnieść, na pewno to dla starszej osoby by było bardzo wygodne
edzia44

Re: zmywarka

Postprzez wisieńka » 01 Cze 2021, 09:09

Wiadomo, że jak chcesz kupić dobrą zmywarkę to należy dość sporo na nią wydać. Lecz nie zapominajmy, że nie tylko zmywarka ma dość duże znaczenie lecz także tabletki do zmywarki warto także kupować lepszej jakości. I tak też między innymi tutaj https://vica.pl/1463-tabletki-do-zmywarki można znaleźć dość spory wybór w różnych tabletkach do zmywarki. A że ceny mają dość przestępne to warto z takiego rozwiązania skorzystać.
wisieńka

Postprzez memcie » 07 Paź 2021, 17:58

zdecydowałaś się na tą zmywarkę electrolux?? Jestem ciekawa jak się ta funkcja comfortLift sprawdza w praktyce? Wydaje mi się to wygodnym rozwiązaniem. Czy kosz da sie stabilnie ustawić?
memcie

Postprzez Madameadame2 » 15 Paź 2021, 20:41

Już taka większa może co nie. Wiadomo, że zmywarka to bardzo ważne urządzenie w każdym domu, u mnie codziennie jest odpalana. Dlatego też kupowałam już taką lepszą, z lepszej firmy. W moim domu zmywarka miele pracuje bardzo dobrze i zawsze wszystko perfekcyjni domywa.
Madameadame2

Wróć do Zakupy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość