Zmarszczki - sposoby, kosmetyki, zabiegi

Oczyszczanie twarzy, mikrodermabrazja diamentowa, peeling chemiczny, nawilżanie skóry, botox.

Zmarszczki - sposoby, kosmetyki, zabiegi

Postprzez Sara » 16 Sie 2011, 13:03

Hej, w ostatnich tygodniach na mojej twarzy coraz bardziej uwidoczniły się zmarszczki.
Czas leci nieubłaganie, dlatego chciałam zadać pytanie, z jakich korzystacie specyfików i co polecacie aby skutecznie walczyć ze zmarszczkami?
Pytam bo na rynku jest bardzo dużo tego i tak naprawdę nie mam pojęcia co wybrać.
Awatar użytkownika
Sara

Miejscowość: Silesia

Re: Zmarszczki - sposoby, kosmetyki, zabiegi

Postprzez Eureka » 16 Sie 2011, 13:57

Ja akurat nie mam jeszcze większych problemów ze zmarszczkami ale wiem że na wygląd naszej skóry ma wpływa dużo czynników
- to nasza dieta,
- używki: papierosy, kawa, alkohol,
- opalenizna(zbyt często niezdrowo),
- nasza praca(oddziaływanie różnych zewnętrznych czynników);
Osobiście od siebie polecam duże ilości spożywanych warzyw i owoców, a skóra będzie dużo ładniejsza, gładka, zdrowa, nawilżona.
Sama używam kremu NIVEA.
Dobrze, że nie mam w pobliżu Biedronki, jaka ulga..
Sprawdź co nowego - kursy, szkolenia- http://www.faceart.pl/aktualnosci
Awatar użytkownika
Eureka

Miejscowość: Lublin

Postprzez oranż » 07 Gru 2011, 10:29

Ja polecam maseczki odżywiające i regenerujące na noc, np. firmy oceanic
Sklep z nartami www.snowshop.pl
oranż

Postprzez MilenKa » 15 Gru 2011, 13:32

Probowalam wielu maseczek i kremow, jednak bez watpienia najlepszy na zmarszczki jest botoks. Wrocławiankom polecam Gabinet Medycyny Estetycznej na Bolesławieckiej i dr Kulczycka, ktora wykonuje zabieg bardzo profesjonalnie.
MilenKa

Postprzez literka » 16 Sty 2012, 22:00

Aż tak źle ze mną nie jest by korzystać z zabiegów ale jak każda z was mam malutką obsesję na punkcie swoich zmarszczek. Na szczęście to wersje mini. W prezencie dostałam kilka naturalny kosmetyków z antyoksydantami, w których bazą jest skwalen oliwny. Myślę, że taka delikatna naturalna pielęgnacja też może przynieść pożądany efekt.
literka

Postprzez ania19861 » 19 Cze 2012, 07:38

Tak naprawdę wszystko jest ważne jeżeli chodzi o dbanie o swojącerę. Zarówno, dieta, kosmetyki, sposób bycia, stres, praca....dosłownie wszystko. Nie zapominaj o codziennej pielęgnacji. Słyszałam, że kremy dermika na początkowe stadium zmarszczek są bardzo dobre, ale najlepiej poradzić sie kosmetyczki, aby dobrała coś specjalnie dla Ciebie. Ja przynajmniej tak zrobiłam.
porcelanadla wszystkich
ania19861

Postprzez evora » 31 Sie 2012, 22:29

Dermika raczej ma dobre produkty, tak twierdzi moja kuzynka. A OVALIFT z flos-lek, stosowałaś może? Jakiekolwiek działanie ujędrniające?
evora

Następna

Wróć do Pielęgnacja twarzy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość