Zmarszczki - sposoby, kosmetyki, zabiegi

Oczyszczanie twarzy, mikrodermabrazja diamentowa, peeling chemiczny, nawilżanie skóry, botox.

Re: Zmarszczki - sposoby, kosmetyki, zabiegi

Postprzez śmieszkaa » 15 Sty 2018, 10:44

ja bym się wstrzymała przed jakimiś zabiegami czy kwasami. Wiele osób mówiło mi, że na moje cienie pod oczami nic nie pomoże, oczywiście oprócz wizyty u chirurga. I jak się okazało byłi oni w błędzie, bo na moje problemy wybawieniem został krem Remescar worki i cienie pod oczami.
śmieszkaa

Postprzez molly » 17 Sty 2018, 11:02

A ja słyszałam co najmniej o kilku różny zabiegach jakie można zrobić na zmarszczki w klinice http://artederm.pl/ i dobiera się je odpowiednio do rodzaju problemu, może to być botox, kwas hialuronowy albo całkowicie bezinwazyjne zabieg needle shapping
molly

Postprzez dama pik » 20 Lut 2018, 11:26

A co sądzicie o liftingu twarzy? Zdecydowanie to najlepsza metoda na pozbycie się zmarszczek. Aczkolwiek wiem, że wiele Pań obawia się inwazyjności tego zabiegu. Jest więc pewna alternatywa - to nici PDO, które lekarz wprowadza pod skórę. Napinają ją one i jednocześnie stymulują do produkcji własnego kolagenu. Taki zabieg jest w pełni bezpieczny, efekt utrzymuje się nawet 2 lata. Wykonacie go w renomowanych klinikach. Na terenie Warszawy polecam dr Preibisza: http://www.preibisz.com/zabiegi/nici-pd ... y-lifting/ .
dama pik

Postprzez dankalol » 21 Lut 2018, 23:52

Najlepszy sposób na usunięcie zmarszczek to zabieg chirurgiczny. Moja mama od lat używała różnych kremów ale nie było widocznych efektów. Postanowiłam zrobić jej niespodziankę i umówiłam wizytę w klinice, którą znalazłam na tej stronie https://www.tourmedica.pl/kliniki/usuwanie-zmarszczek-toksyna-botulinowa/. Klinika jest bardzo znana. Chciałam, żeby mama miała dobrą opiekę skoro decyduję się na taki zabieg. Napewno będzie zadowolona :0
dankalol

Postprzez grzegorz66r » 14 Maj 2018, 06:39

Każdy człowiek w odpowiednim wieku ma zmarszczki na ciele
grzegorz66r

Postprzez kratka » 24 Maj 2018, 20:29

Ja słyszałam, że na zmarszczki dobrym sposobem jest botox
ale generalnie dobrze jest się poradzić specjalisty w tym zakresie.
Wpisz sobie w wyszukiwarkę botox kraków i powinnaś znaleźć
odpowiedni dla siebie gabinet. Im szybciej się tym zajmiesz tym lepiej.
kratka

Postprzez Revital.org.pl » 25 Maj 2018, 08:39

Akurat jeżeli chodzi o problem z marszczek to polecam dobre, specjalistyczne zabiegi w gabinecie urody i piękności, akurat tutaj możemy pomóc, zobaczcie na Revital.org.pl
Revital.org.pl

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pielęgnacja twarzy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości