Zmarszczki- pomoc

Oczyszczanie twarzy, mikrodermabrazja diamentowa, peeling chemiczny, nawilżanie skóry, botox.

Re: Zmarszczki- pomoc

Postprzez Pemodelan.pl » 12 Wrz 2018, 09:29

Same kremy moga niestety okazać się mało skuteczne, dlatego też polecam udac się na profesjonalny zabieg i masaż do Gabinetu Zdrowego ciała, konkretnie chodzi o żurawinowy lift twarzy, który poprawia sprężystość mięśni i skóry twarzy. Masaż sprawdza się bardzo dobrze jako zabieg dla osób z widocznymi oznakami upływającego czasu oraz jako zabieg profilaktyczny. Efekty widoczne są już po pierwszym masażu, warto spróbować :)
Pemodelan.pl

Postprzez renia renata » 03 Mar 2019, 16:04

Świetne są zabiegi laserem frakcyjnym w warszawskiej klinice Dr Krajewskiego - https://klinikakrajewski.pl/problemy-me ... ing-skory/ .
Laser gwarantuje świetny efekt m.in. odmładzanie skóry twarzy, szyi, dekoltu, dłoni, eliminowanie zmarszczek, usuwanie zmian naczyniowych (pajączki, naczyniaki itp.),
blizn potrądzikowych, przebarwień posłonecznych etc. Na optymalny efekt odmłodzenia twarzy należy poczekać 2-3 miesiące.
renia renata

Postprzez moniks » 05 Mar 2019, 00:32

Zabiegi medycyny estetycznej są dla ludzi, chirurgia palstyczna też, ale wcześniej warto spróbować prostszych sposobów jak choćby suplementacja od środka tego, czego organizm potrzebuje by odmłodzić skórę, bo wiadomo, z z biegiem lat sporo rzeczy przstaje się produkowac naturalnie, ale mozna to wesprzeć "od środka". Jk trafiłam na artykuł o tym właśnie i działaniu koenzymu Q10 to nie mialam wątpliwości - wole na tazie to niż bardzo kosztowną medycyne estetyczną , na to przyjdzie czas. A po koenzymie skóra odzywionma młodnieje naprawdę. NIe tylko ja widze efekty . Polecam artykuł, bardzo dobrze o tym mówi http://urodazone.pl/atakuj-zmarszczki-od-wewnatrz-mt/
moniks

Postprzez evelajna » 19 Mar 2019, 14:17

miniks jestem podobnego zdania - medycyna estetyczna to ostateczność. Myślę, że sporo zależy od tego jakich kosmetyków używamy. Ja póki co ze zmarszczkami problemów nie mam ale moja mama jest już po 50. Ostatnio kupiłam jej do przetestowania krem z eveline z serii exlusive snake, Ma działanie silnie ujędraniające a przy okazji delikatnie modeluje kontur twarzy. Dobry i na noc i na dzień także nie trzeba kupować dwóch róznych kremów. z tego co mowila jest ok i na pewno kupi drugie opakowanie ;p

Image
Ostatnio edytowany przez evelajna, 26 Mar 2019, 13:30, edytowano w sumie 1 raz
evelajna

Postprzez Devil93 » 20 Mar 2019, 10:31

Na zmarszczki są różne sposoby. Moja koleżanka wierzy w botoks i leczenie operacyjne, ja z kolei jeśli już, to używam naturalny krem liftingujący i przeciwstarzeniowy z winem lodowym, który na rynek wprowadziła marka Calluna Medica. Mój efekt jest łagodniejszy, ale za to naturalny. Mi wystarcza, może też spróbujecie?
Devil93

Postprzez MartinBic » 22 Mar 2019, 17:36

Mysle ze jakies kosmetyki naturalne moglyby tutaj pomoc np:
https://www.ceneo.pl/Preparaty_medycyny_naturalnej/p:LR.htm
MartinBic

Postprzez NaturaBio.com.pl » 26 Mar 2019, 11:50

Podstawą będzie stosowanie kosmetyków, które oparte są na bazie naturalnych składników, kolagen ma doskonałe właściwości odmładzające i regenerujące, warto pójść właśnie w tym kierunku.
NaturaBio.com.pl

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pielęgnacja twarzy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości