Zmarszczki palacza - kwas hialuronowy, co jeszcze?

Oczyszczanie twarzy, mikrodermabrazja diamentowa, peeling chemiczny, nawilżanie skóry, botox.

Zmarszczki palacza - kwas hialuronowy, co jeszcze?

Postprzez elisa » 08 Lut 2017, 15:00

Co prawda nigdy nie paliłam ale robi mi się cos co podobno nazywa się zmarszczką palacza, no wiecie takie wokół ust. Slyszałam że można sobie wstrzyknąć kwas hialuronowy ale boję się troche powikłań, podobno jakieś grudy, opuchnięcia mogą się pojawić, nie tylko takie czasowe ale nawet na stałe. Czy to prawda? Powinnam się obawiać? Może jest coś bezpieczniejszego?
elisa

Re: Zmarszczki palacza - kwas hialuronowy, co jeszcze?

Postprzez michalina » 09 Lut 2017, 09:36

Jeszcze o gorszych powikłaniach słyszałam ale może nie będe cię straszyć :P tak ci bardzo przeszkadzają te zmary że koniecznie musisz się kłuć?
michalina

Postprzez fiszkaa25 » 10 Lut 2017, 10:43

tu chodzi o estetykę, bardzo dobrze że dziewczyna chce o siebie zadbać, coś dla siebie zrobić. poczytaj o zabiegach trilpo czy coś takiego, podobno bezpieczniejsze, jakas przełomowa, obiło mi sie o uszy w pracy, mogę dopytać jak chcesz
fiszkaa25

Postprzez PodgórskiDomUrody » 13 Lut 2017, 09:22

Potwierdzam, technologia wykorzystywana w urządzeniu Trilipo Maximus Med uznawana jest za przełomową w dziedzinie kosmetologii, ze względu na kompleksowość działania :) Wpływa jednocześnie na skórę, komórki tłuszczowe oraz mięśnie. Ceniona jest też za skuteczność i nieinwazyjność. W przeciwieństwie do innych zabiegów ten jest zupełnie bezpieczny i w zasadzie nie przynosi żadnych powikłań. Zabieg polega na masażu za pomocą specjalnej głowicy (w przypadku zabiegu na twarz odpowiednio mniejszej), która wysyła falę radiową, podgrzewającą skórę, a przez to redukującą zmarszczki. Jeżeli chciałabyś poczytać więcej na ten temat, zapraszam na naszą stronę internetową: http://www.podgorskidomurody.pl/trilipo-maximus-med/.
Ekspert firmy Podgórski Dom Urody - www.podgorskidomurody.pl/
PodgórskiDomUrody

Postprzez elisa » 14 Lut 2017, 11:24

Wlasnie na czymś takim bez powikłan mi zależy, ciekawa opcja, poczytam sobie, dzięki ;)
elisa

Postprzez Sylwianaa » 15 Lut 2017, 13:22

Zanim zdecydujecie się na jakiś zabieg warto skonsultować się z profesjonalistami w dziedzinie odmładzania. Zerknijcie na ofertę kliniki Dream Med http://krajowy.biz/firma,dream-medpl . Mają szereg zabiegów poprawiających wygląd skóry i odmładzających ciało (i ducha przy okazji :)) . Aby osiągnąć upragniony efekt trzeba dobrać odpowiedni zabieg do naszej skóry.
Sylwianaa

Postprzez Roma » 15 Lut 2017, 16:23

Przede wszystkim warto zaufać specjalistom,nie należy chodzić do pierwszej lepszej kliniki ,bez zorientowania się czy jest to miejsce godne zaufania.Kliniką zajmującą się poprawianiem urody w sposób profesjonalny i odpowiedzialny jest http://holisticclinic-krakow.pl/
Można u nich skonsultować się z lekarzem,o wszystko zapytać i ustalić.To jest bezpieczne miejsce z którego chętnie korzystają nawet celebryci.
Roma

Następna

Wróć do Pielęgnacja twarzy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości