Zmarszczki palacza - kwas hialuronowy, co jeszcze?

Oczyszczanie twarzy, mikrodermabrazja diamentowa, peeling chemiczny, nawilżanie skóry, botox.

Re: Zmarszczki palacza - kwas hialuronowy, co jeszcze?

Postprzez gabiii » 20 Lut 2017, 11:19

A nie prościej w porę rzucić palenie, niż bawić się z takimi rzeczami potem?
gabiii

Postprzez aklina88 » 17 Mar 2017, 16:29

Mezoterapia to ostatnio bardzo popularny i skuteczny zabieg. Wygładza zmarszczki i odżywia skórę. Podrzucam artykuł na temat mezoterapii, jeśli ktoś chciałby się dowiedzieć na, na czym polega zabieg:
http://bezpieczny-kosmetyk.pl/mezoterapia-iglowa-fakty-i-mity/
Piękno jest doskonałością z defektami. La Nika
aklina88

Postprzez uroczalidka » 19 Mar 2017, 15:32

Wiesz co najlepiej jest się udać na konsultacje do profesjopnalisty a nie pytać na forum. Tylko nie do kosmetyczki z za rogu ale do dobrej kliniki, ja byłam w http://bodycareclinic.pl/ i na prawdę mi pomogli. Zbadali mnie i wybrali odpowiednią metodę przez co odmłodzili moją buzię o 10 lat :) no i nie wyglądam przy tym jak plastik co najważniejsze :D
uroczalidka

Postprzez alfred32 » 20 Mar 2017, 16:17

Dokładnie, kosmetyczka może tutaj bardzo pomóc.
alfred32

Postprzez migotka89 » 31 Mar 2017, 10:55

Zgadza się, mezoterapia to świetny zabieg poprawiający kondycję skóry. Najczęściej używa się kwasu hialuronowego do mezoterapii plus jakichś innych składników aktywnych. Ja po mezoterapii miałam świetną skórę. Robiłam sobie ten zabieg w Dermedika w Krakowie. Koleżanki nawet pytały co robiłam, że mam tak ładną skórę.
migotka89

Postprzez galaretka » 03 Lis 2017, 10:27

Warto pomyśleć o zabiegach typu Plasma IQ, ja to robiłam w Anlaya Day Spa i faktycznie widać ogromną różnicę, a to nie jest inwazyjny zabieg. W czasie zabiegu wybrany obszar poddawany jest działaniu mikrozwiązków plazmy i właśnie dzięki temu zmarszczki znikają :)
galaretka

Postprzez adik356 » 14 Lis 2017, 12:18

Ja bym Ci radziła wizytę w dobrym salonie. W COCO-TIME możesz umówić się na bezpłatną konsultację. W tym gabinecie mają wiele zabiegów, które mogąa rozwiązać Twój problem. Masz np. oxybrazję. karboksyterapię, hialurox i dużo więcej. W Coco-Time zawsze dobierają zabieg do potrzeb pacjenta także możesz liczyć na profesjonalnie dobrany zabieg.
adik356

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pielęgnacja twarzy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości