Zmarszczki palacza - kwas hialuronowy, co jeszcze?

Oczyszczanie twarzy, mikrodermabrazja diamentowa, peeling chemiczny, nawilżanie skóry, botox.

Re: Zmarszczki palacza - kwas hialuronowy, co jeszcze?

Postprzez MeegZed » 27 Lut 2019, 09:22

Jeśli szukasz pomoc w kwestii zmarszczek to nie znajdziesz w Warszawie lepszych niż Klinika Spire Clinic. Chodzę do nich od dawna na zabiegi, depilacje i jestem bardzo zadowolona. Mają mega profesjonalny i nowoczesny sprzęt, więc z Twoimi zmarszczkami poradzi sobie znakomicie.
Potrzebujesz motywacji w walce o idealną sylwetkę? Znajdziesz je tutaj: http://moje-odchudzanie.net.pl/
Awatar użytkownika
MeegZed

Postprzez pusheen25 » 01 Mar 2019, 13:08

A skąd takie obawy przed kwasem hialuronowym? Tutaj nie ma się czego bać. Jeśli zabieg zostanie profesjonalnie wykonany to nie pojawią się zadne powikłania. Po prostu znajdź dobrego lekarza ;) Ja kwas hialuronowy zastosowałam na okolice oczu, bo tam miałam spooore zmarszczki, ze po nalozeniu makijazu wygladalo to brzydko. W Wawie polecam ci klinikę Melitus i dr Noszczyk. Niesamowity lekarz, pełna pasji, wiedzy i fachowego podejścia. To ona zasugerowała mi kwas hialuronowy w okolice oczu, ale w niewielkiej ilosci, bo jestem w okolicach 30stki. Widac, ze doradza, by pacjent byl zadowolony z efektu. Potrafi tez odmowic, jesli pacjent wyraźnie przesadza i efekt po zabiegu mógłby byc nieestetyczny. To się ceni w dobie lekarzy, ktorzy wstrzykuja czasem zbyt duze ilosci preparatow, co skutkuje np. napompowanymi ustami czy policzkami.
pusheen25

Postprzez fruzia_90 » 11 Mar 2019, 10:23

ja własnie znalazłam krem i czekam aż ludzie poradzą czy jest ok. ja polecam robić ćwiczenia mięśni i masaże ;p no i warto rzucić papieroski. mam to samo :(
happy!
Awatar użytkownika
fruzia_90

Postprzez San_Francja » 13 Mar 2019, 12:41

przed chwilą pisałam, ze właśnie używam na zmarszczki krem mialenia. spróbuj może też nim podziałać, ale z tego co wiem to zmarszczki palacza są najgorsze do przywrócenia do normalności. palenie wek!
Keep on dreaming!
Awatar użytkownika
San_Francja

Postprzez beatka90 » 13 Mar 2019, 15:33

Ja bym sugerowała najpierw wyprostować swój styl życia, zażyć trochę sportu, wdrożyć też zdrową dietę, a później ewentualnie skorzystać z leczenia kwasem hialuronowym i innymi sprawkami :D
beatka90

Postprzez Sonija » 30 Kwi 2019, 07:15

Tak zmarszczki, jak już się pojawią to nie chcą same odejść :) ale są na to sposoby długo szukałam i czytałam opinie na temat wypełnień i metod na pozbycie się zmarszczek, trafiłam z polecenia znajomej, której prawie nie poznałam tak pięknie wygląda jak na swoje lata do Małej kliniki urody w Gdańsku, działają tam na kosmetykach wysokiej jakości dla nich liczy się klient, bardzo dobrze to odczułam opieka i profesjonalizm, zabieg wykonałam serią bo nie ma cudów, że po jednym i problem znika, może widać już pierwsze efekty ale seria to już ma znaczenie i działanie, moje zabiegi były przy wykorzystaniu preparatu Radiesse, https://malaklinikaurody.pl/medycyna-estetyczna/
Sonija

Postprzez kamek » 21 Maj 2019, 20:16

Myślę, że osocze bogatopłytkowe powinno pomóc. Zabieg z wykorzystaniem osocza wygląda tak: http://www.dermedik.pl/medycyna-estetyczna/osocze-bogatoplytkowe-regeneris/
kamek

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pielęgnacja twarzy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości