zdrowa dieta

Dieta, zdrowe odżywianie, jak utrzymać dobrą, zdrową sylwetkę, najlepsze diety odchudzające - zapraszam do dyskusji.

Re: zdrowa dieta

Postprzez Oleksandra » 15 Lut 2018, 09:46

Zdrowa dieta to taka, przy której człowiek ma lepsze samopoczucie, posiada w sobie więcej energii i tak dalej. O tym można przeczytać na http://www.mushkin.com.pl/lepsze-samopo ... chudzania/ . A i trzeba pamiętać, że na początku żadnej diety człowiek nie czuje się dobrze. Organizm musi się przedstawić. Często także aby się dobrze poczuć organizm musi się najpierw pozbyć wszystkich toksyn jakie mu wcześniej w diecie podawaliśmy.
Oleksandra

Postprzez grober » 01 Mar 2018, 22:33

Dzięki za wszystkie porady na pewno się do nich zastosuję
grober

Postprzez śmieszkaa » 12 Kwi 2018, 18:38

to wiadomo że lepiej jest się zdrowo odżywiać i wtedy człowiek czuje się od razu lepiej zarówno fizycznie jak i psychicznie. Ja to musiałam coś zmienić w swoim odżywianiu, bo już za bardzo zaczęły mi dokuczać problemy z wypróżnianiem się. A po posiłkach czułam się wzdęta i ociężała. Myślalam także o braniu jakiś probiotyków, ale szukałam długo jakiegoś odpowiedniego żeby był bez chemii i wybrałam w końcu Intestę. Zawiera także ona maślan sodu, kóry dodatkowo wspomaga pracę ukłądu trawiennego
śmieszkaa

Postprzez MeegZed » 18 Kwi 2018, 12:52

Moim najlepszym rozwiązaniem jest poradnia dietetyczna warszawa która w sposób profesjonalny zajęła się moim odchudzaniem i stworzyła mi plan odżywiania. Wcześniej miałam zrywy na diety i zdrową żywność, ale wszystko co schudłam później przybierałam z nawiązką. Teraz nie mam tego problemu!
Potrzebujesz motywacji w walce o idealną sylwetkę? Znajdziesz je tutaj: http://moje-odchudzanie.net.pl/
Awatar użytkownika
MeegZed

Postprzez Miki9 » 29 Kwi 2018, 12:44

rafek34 napisał:Warto regularnie badać wagę swojego ciała. Niektóre produkty po prostu nam służą, inne nie. Warto zaopatrzyć się z profesjonalną wagę

Na pewno jeśli się odchudzamy to warto mieć wagę kuchenną, która pozwoli na zważenie odpowiednich porcji produktów. Jednak nie musi być to od razu waga profesjonalna z dokładnością co do 0,0001 g - przynajmniej moim zdaniem. Ja kupiłam sobie taką wagę kieszonkową na https://seltrade.pl/kieszonkowa-waga-elektroniczna - może nie jest ona super nowoczesna i dokładna, ale przynajmniej mogę ją wszędzie ze sobą zabrać, co jest bardzo wygodne. No i dodatkowym plusem jest to, że była tania, bo kosztowała zaledwie 20 złotych :)
Miki9

Postprzez lagom » 03 Maj 2018, 13:52

Święte słowa. Rozsądek to najlepsza ze wszystkich diet.
lagom

Postprzez Kristin » 04 Maj 2018, 12:33

Zdrowa dieta powinna wg mnie być przede wszystkim skonsultowana z dietetykiem. To najlepsze rozwiązanie.
Kristin

PoprzedniaNastępna

Wróć do Dieta

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości