zdrowa dieta

Dieta, zdrowe odżywianie, jak utrzymać dobrą, zdrową sylwetkę, najlepsze diety odchudzające - zapraszam do dyskusji.

Re: zdrowa dieta

Postprzez misi3k » 29 Sie 2017, 07:51

Hej,
pamiętajcie w swoich dietach żeby były bogate w różne minerały i witaminy. Niestety o tym często się zapomina, moja koleżanka przez złą dietę wpadała w anemie. Dlatego też chciałbym wam uświadomić jak ważne jest żelazo w naszej diecie. Tutaj macie ciekawe informacje na ten temat http://myslowianki.pl/produkty-bogate-z ... ij-anemii/ Wiem, że różne diety wydają się być zdrowe, jednak nie warto się całkowicie w nich zatracać. Jedzcie dużo warzyw i produktów zbożowych !
Pozdrawiam
misi3k

Postprzez naszamasza » 05 Wrz 2017, 14:17

Masz racje, wystarczy zwracać uwagę na to co kupujemy, ja zawsze czytam skład , już w krew mi to weszło ;) Nie jem w ogóle białego pieczywa, cukru, słodycze bardzo rzadko :) Ziemniaki choć ponoć zdrowe to też ich nie jem, żadnych tłustych i zawiesistych sosów. Na śniadanie już od lat albo owsianka albo płatki zbożowe , te częściej bo szybciej je przyrządzić ;) Kupuje gotowe z Sante, bez cukru oczywiście, są z owocami, mega dobre. Tutaj możecie sobie wejść i wypełnić ankietę i może wygracie kilka paczek tych płatków, ja wypełniłam :) https://www.santefitnaturalnie.pl/ Wcinam z mlekiem albo daję do jogurtu, czasami jak chcę nieco słodkości to dodaję maluśko miodku :)
naszamasza

Postprzez tori » 14 Wrz 2017, 15:13

"Zdrowa dieta" dla każdego składa się z czegoś innego, bo każdy ma inne potrzeby.
tori

Postprzez mucha » 23 Wrz 2017, 21:33

no dokładnie zdrowa dieta to zbilnasowana dieta - szyta na miare, a taka diete moze jedynie zagwarantować specjalista. sama korzystam z cateringu dietetycznego macro bios bar Mam diete 1500kcal która wcale nie jest wymagajaca i nie jest glodówką. posilki sa dopracowane, pełnowartosciowe, wiec organizm nie czuje głodu, wiec wyeliminowalam juz ze swojego codziennego menu cos takiego jak wilczy apetyt. wazna jest tez wlasnie regularnosc, o ktorej niestety zapominamy...
mucha

Postprzez śmieszkaa » 27 Wrz 2017, 15:55

Ja próbuję moją córkę namówić do zdrowej diety. Co jakiś czas ma jakieś problemy z niedoborem, ostatnio zaczęły wypadać jej włosy. Dobrze, że koleżanka poleciła mi dicofer, żebym kupiła go w aptece. Ten szybko uzupełnił braki żelaza i już na szczotce widać zdecydowanie mniej włosów
śmieszkaa

Postprzez Izka3008 » 27 Wrz 2017, 21:23

Zdrowa dieta to dla mnie WygodnaDieta. Zamawiam od nich posiłki i wiem, że jem smacznie, świeżo i właśnie zdrowo!;)
Izka3008

Postprzez SaraOhara » 01 Paź 2017, 19:44

zadna dieta nie jest zdrowa... jak juz odchudzac sie to z blonnikiem, proponuje zapoznac sie z nim http://vitispharma.pl/aktualnosci-szcze ... organizmie wiele osob nie zdaje sobie sprawy z jego wlasciwosci
SaraOhara

PoprzedniaNastępna

Wróć do Dieta

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości