zapisy na zabiegi

Tutaj możesz polecić /zareklamować ofertę gabinetu urody, studia odnowy, salonu fryzjerskiego itp.
!!! Tylko oferta powiązana z tematycznie z forum !!!

zapisy na zabiegi

Postprzez migotka89 » 14 Kwi 2015, 08:30

Witajcie ;) Od kilku lat mamy salon kosmetyczny z przyjaciółką, ale dopiero ostatnio tak naprawdę zaczęły przychodzić do nas klientki.:) Bardzo sie cieszymy, to oczywiste, ale pojawił się problem z tymi wizytami... Często jakieś się wizyty się "nachodzą", czasem jakaś się gdzieś "zgubi" czasem są luki 2 godzinne itd... Czy da się jakoś zoptymalizować? Razem z przyjaciółką zajmujemy się zabiegami, mamy masę pracy, więc te błędy to oczywiście z naszego pośpiechu wynikają... Jak to u Was w salonach wygląda? telefon i zeszyt?
migotka89

Re: zapisy na zabiegi

Postprzez ewelinka » 14 Kwi 2015, 10:49

gratulacje ;) u mnie też tak było że pierwszy rok masakra, prawie nikt nie przychodził, a potem boom ;) chwala bogu, ze ostatecznie nie zdecydowałam się na zamkniecie biznesu, bo bym sobie plula w brode do konca życia. teraz jest super, od rana do wieczora klientki, a ja pracuje w salonie fryzjerskim , wiec branze mamy podobne :) my jakis rok temu zamówiłysmy usluge w booking- please, nie wiem czy o tym slyszałas? jeśli masz strone www swojego salonu, a domyslam sie ze masz, to za tworzysz sobie kalndarz online, a Twoje klientki same klikaja dni i godziny ktore im pasuja;) ty nie zajmujesz sie niczym poza pielegnowaniem tych, ktore akurat masz w salonie. zobacz sobie stronkę tego booking-please, bedziesz zadowolona;) powodzenia
ewelinka

Wróć do Gabinety urody, studia urody, salony fryzjerskie, itp.

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości