Zakupy w zagranicznych sklepach online

Nasze zakupy - kosmetyki, ubrania, do domu i mieszkania, prezenty i inne.

Re: Zakupy w zagranicznych sklepach online

Postprzez megan » 30 Maj 2018, 16:14

Na http://butycentrum24.pl/obuwie-damskie.html masz spory wybór. A dodatkowo to hurtownia obuwie damskie, więc masz dużo lepsze ceny nawet jak zamawiasz z zagranicy. A co ciekawe jak dogadasz się z koleżankami to możecie tam zamawiać dla siebie wszystkich.
megan

Postprzez pani.ola » 05 Cze 2018, 07:13

Szczerze jakos nigdy nie zamawiałam w zagranicznych sklepach, wolę stawiac na polskie marki, wtedy jestem pewna mojego zakupu i mam pewnośc że przesyłka napewno dojdzie do mnie. Szukam prezentu dla brata, który uwielbia wspinaczki górskie. Poczucie bezpieczeństwa to jedna z najważniejszych potrzeb człowieka, a już napewno podczas takich wędrówek. HelpBag https://www.helpbag.pl/16-plecaki wychodzi na przeciw tej potrzebie, firma zaprojektowała plecak ewakuacyjny wraz z dedykowanym wyposażeniem wychodzącym na przeciw najbardziej prawdopodobnym sytuacjom zagrożenia. Każdy element wyposażenia został selektywnie wybrany aby oferować sprawdzoną jakość w rozsądnej cenie. Osobiście uważam, że kazdy powinien mieć taki plecak ewakucyjny w swojej szafie, jest to niepowtarzalny prezent dla bliskich osób.
pani.ola

Postprzez Beauty-vital.pl » 06 Cze 2018, 21:28

Mi też jakoś do tej pory jeszcze się to nie zdarzyło, być może dlatego że zawsze znajdę wszystko w sklepach internetowych w Polsce i nie ma potrzeby zamawiać za granic a i płacić dodatkowo za przesyłkę. Wystarczy tylko znaleźć rzetelny i uczciwy sklep.
Beauty-vital.pl

Postprzez renatka766 » 28 Cze 2018, 09:34

Szukając oferty sklepu internetowego nie tylko trzeba patrzeć na cenę produktu, ale również na inne aspekty - darmowa dostawa, bezproblemowe zwroty oraz obsługa klienta. Kolejna sprawa to temat bezpieczeństwa, gdyż dzisiaj kupując na serwisach zagranicznych nigdy nie mamy pewności, że nie zostaniemy oszukani, a w razie problemów może dojść do tego, że nie będziemy mieć ani towaru, ani pieniędzy. Polecam zerknąć na wpis dostępny na stronie https://www.ecommerce2day.pl/skutki-wdr ... ikatu-ssl/ w którym są informacje o bardzo ważnym certyfikacie, który każdy sklep musi posiadać. Jeśli go nie posiada, nie ma sensu robić tam zakupów - przynajmniej takie jest moje zdanie ;)
renatka766

Postprzez Nuty-zapachowe.pl » 18 Lip 2018, 08:06

Moim zdaniem wszystko czego szukamy oraz potrzebujemy, możemy znaleźć w dobrych sklepach internetowych w Polsce, cenowo wychodzi podobnie o ile nie taniej, z kolei w sklepach zagranicznych musimy brać pod uwagę także wysyłkę która będzie droższa.
Nuty-zapachowe.pl

Poprzednia

Wróć do Zakupy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości