Zakupy

Nasze zakupy - kosmetyki, ubrania, do domu i mieszkania, prezenty i inne.

Re: Zakupy

Postprzez sportowaa » 15 Maj 2018, 12:40

Na zakupy stacjonarne rzadko się wybieram, ponieważ nie mam zbyt dużo czasu. Zdecydowanie wolę kupować przez internet, a moją najnowszą zdobyczą są rolki dziecięce, które wzięłam z myślą o moim chrześniaku, który niedługo będzie obchodzić urodziny. Mam nadzieję, że będą mu się podobać tak samo jak mnie
sportowaa

Postprzez sisterka » 18 Maj 2018, 10:59

Ostatnio w sklepie internetowym kupiłam plecak worek dla mnie i mojej przyjaciółki. Uwielbiamy pizze, dlatego taki motyw musiał zostać wybrany. Są bardzo pojemne, wygodne i świetnie sprawdzają się kilkudniowe wycieczki
sisterka

Postprzez kejti83 » 22 Maj 2018, 19:29

A kupowała któraś z was kiedyś cokolwiek w sklepach typu drogeria internetowa? Powiem wam, że złożyłam tam ostatnio zamówienie, bo zachęciła mnie cena. Te same kosmetyki, które kupuję w sklepie stacjonarnym można dostać nawet o połowę taniej! Używam specyficznych kosmetyków w tym stylu https://instabutik.pl/kosmetyki-do-makijazu-oczu i jak mogę je kupić taniej w sieci to czemu nie.
kejti83

Postprzez PikPik.pl » 23 Maj 2018, 10:30

Tak, ja kilkakrotnie miałam okazję zamawiać wiele rzeczy w drogeriach internetowych i jak do tej pory wszystko było w porządku, grunt to wybrać dobry, odpowiedni sklep czy firmę na którym możemy polegać.
PikPik.pl

Postprzez expertka » 14 Cze 2018, 07:40

A ja urządzam dom i kupuje ostatnio same meble i dodatki do domu, zapomniałam już jak kupuje się coś innego :lol: Udało mi się dostać dobrej jakościstelaże pod materac, mam nadzieję, że przez cały okres użytkowania będę tak zadowolona jak na początku :)
expertka

Postprzez anksa » 15 Cze 2018, 13:28

Ostatnio postanowiłam sobie kupić prostownicę, ale zanim to zrobiłam to poczytałam o wielu na http://www.lafoto.pl/narzedzia-fryzjerskie/ i wybrałam najlepszą, jestem zadowolona, ponieważ prostuje moje loki w krótkim czasie
anksa

Postprzez Nuty-zapachowe.pl » Dzisiaj, 05:11

Potwierdzam, zakupy w sklepach internetowych to naprawdę bardzo fajna opcja, w szczególności jeżeli chcemy zaoszczędzić. Jeżeli będziecie szukać oryginalnych perfum to polecam www.Nuty-zapachowe.pl służymy pomocą :)
Nuty-zapachowe.pl

Poprzednia

Wróć do Zakupy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości