Zakupy

Nasze zakupy - kosmetyki, ubrania, do domu i mieszkania, prezenty i inne.

Re: Zakupy

Postprzez donna » 23 Paź 2017, 11:34

Ja również przynajmniej raz w miesiącu, albo nawet czasem częściej, kupuję coś przez sieć.
donna

Postprzez Denique_pl » 26 Paź 2017, 06:36

Ja szczerze mówiąc nie liczę ile razy w ciągu miesiąca zamawiam coś w sklepach internetowych, staram się polować na różne okazje i promocje cenowe, a teraz jesienią naprawdę ich nie brakuje.
Denique_pl

Postprzez ninasloninka » 29 Paź 2017, 12:02

Hej. Zgadzam się z Tobą. Polowanie na okazje jest bardzo przyjemne i opłacalne. Jesienią w szczególności brakuje nowych ubrań. Trzeba kupić czapkę, kurtkę itd. Właśnie z tego względu korzystam z kart rabatowych. Sprawdź w internecie i znajdź swój ulubiony sklep. Szybko zobaczysz, że karty rabatowe to najlepszy wybór. Pozdrawiam
ninasloninka

Postprzez Lagenko » 02 Lis 2017, 12:32

Dosyć często zdarza mi się coś zamawiać w sklepach internetowych, trudno wiedzieć ile razy w miesiącu, teraz zimą na pewno częściej, ale i też ofert, ciekawych rabatów i promocji nie brakuje.
Lagenko

Postprzez leoonarrd21 » 02 Sty 2018, 08:34

Powiedzcie mi czy znacie może jakieś dobre i sprawdzone sklepy, w których można kupić Czujniki indukcyjne lub inną tego rodzaju automatykę przemysłową? będę bardzo wdzięczny jeśli podacie mi jakieś namiary ponieważ sam nie bardzo mogę cos znaleźć!
leoonarrd21

Postprzez migotka89 » 07 Sty 2018, 22:33

często robię odzieżowe i obuwnicze zakupy w internecie. A mój najnowszy zakup to świetne buty ze sklepu kamil. Wybrałam sobie tę parę https://www.sklepkamil.pl/botki-eleganc ... om=listing i jestem bardzo zadowolona, bo na żywo są jeszcze piękniejsze!
migotka89

Postprzez Mona_Lbn » 11 Sty 2018, 11:21

a kto ma czas i siłę po pracy jeździć po galeriach.... chyba osoby niepracujące. Ja tylko zamawiam w internecie, dużo sklepów ma wysyłki darmowe , zawsze można odesłać towar .
Ja ostatnio kupiłam innowacyjny stanik samonośny - https://mywonderbra.pl/produkt/stanik-czarny/ Bardzo dobrze leży,jestem zadowolona więc zostawiam . Wszystko działa jak opisywali więc zakup udany. Sukienkę zamawiałam z innego sklepu i niestety fatalnie wyglądałam i odesłałam. Także nie wszystko wiadomo w internecie jest trafne,ale większość rzeczy tak :)
Mona_Lbn

PoprzedniaNastępna

Wróć do Zakupy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości