zakupy przed świętami

Nasze zakupy - kosmetyki, ubrania, do domu i mieszkania, prezenty i inne.

Re: zakupy przed świętami

Postprzez ilhiaana » 08 Lut 2017, 09:02

Ja dla swoich synków wybrałam w tym roku gry planszowe jako prezent na Święta. Gry planszowe to sposób na pogodzenie zabawy z nauką i czas, gdy wzmacniamy więzi ze swoimi dziećmi. Podczas gry dziecko poznaje otaczający świat kolorów, kształtów. Poznaje zwierzęta, zawody, zachowania społeczne, przedmioty codziennego użytku, uczy się liczb i liter. Dużym atutem gier planszowych jest bezpośredni kontakt z innymi osobami. Do zabawy można zaprosić rodzeństwo, kolegów, a także rodziców i dziadków. Jeżeli chcecie wspólnie z dziećmi zacząć przygodę z grami planszowymi, to polecam te z kategorii gier rodzinnych, ze strony http://uwookiego.pl/kategoria/gry-rodzinne
ilhiaana

Postprzez korneliaj » 20 Lip 2017, 16:26

Przed świętami wolę robić zakupy przez Internet – unikam kilometrowych kolejek, bieganiny po sklepach w poszukiwaniu prezentów itd. Na spokojnie przed komputerem mogę zastanowić się nad prezentami ;). Szukam też inspiracji w Internecie. Znalazłam ostatnio taki artykuł: http://szukamyprezentu.pl/pomysly-niety ... arodzenie/. Pomysł z niecodziennymi czekoladkami szczególnie przypadł mi do gustu, myślę że sprezentuję je najbliższym.
korneliaj

Postprzez Lala54 » 21 Lip 2017, 09:22

Zazwyczaj poluje na promocję.
Lala54

Postprzez fani » 14 Sie 2017, 10:53

Oj, to jest zawsze wyzwania, szczególnie przy licznej i rozgałęzionej rodzinie. Nauczyłam się jednak kupować dosyć uniwersalne prezenty, bo przy takiej ilości ludzi nie wszystkim dogodzisz.
fani

Postprzez pari » 15 Sie 2017, 10:17

Ja też stawiam raczej na coś praktycznego, co się dziecku szybko nie znudzi, a równocześnie będzie mu służyć przez długie lata. Innych prezentów raczej nie uznaję.
pari

Postprzez donna » 23 Paź 2017, 11:30

Bieganina przedświąteczna potrafi niestety czasem zupełnie popsuć pierwsze dni świąt. ;)
donna

Postprzez Lagenko » 02 Lis 2017, 12:38

Taka bieganina po sklepach przed świętami raczej nikomu nie służy, polecam zakupy w sklepach internetowych dzięki którym unikniemy zamieszania i długich kolejek, nie wspominając już o niższej cenie.
Lagenko

PoprzedniaNastępna

Wróć do Zakupy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości