zakupy na amazonie

Nasze zakupy - kosmetyki, ubrania, do domu i mieszkania, prezenty i inne.

zakupy na amazonie

Postprzez jolajolka » 25 Kwi 2018, 11:00

Cześć,
Mam kilka pytań do Pań i panów, którzy korzystają z amazona :) Mianowicie:
Czy kupujecie na Amazonie? Co zazwyczaj wybieracie i w ogóle czy polecacie tą formę?
Jeśli jest ktoś kto kupuje dużo to czy zwraca uwagę na fba? i właściwie na czym polega amazon fba?
jolajolka

Re: zakupy na amazonie

Postprzez CapelloStore_eu » 27 Kwi 2018, 08:24

Nie zamawiam tam ponieważ uważam, że w sklepach internetowych w Polsce można znaleźć wszystko czego potrzebujemy przy czym ceny są niższe i nie czekamy tydzień czasu lub więcej na wysyłkę.
CapelloStore_eu

Postprzez Witkarrek » 28 Kwi 2018, 13:57

Myślę, że to nie jest nic trudnego. Ja co prawda nie zamawiałem, ale mój znajomy już parę razy sprzęt typu komórka, czy laptop zamawiał z niemieckiego amazona. Pewnie trzeba mieć do tego konto walutowe, żeby to najlepiej wychodziło. Ja to raczej zamawiam wszystko z Polski, bardzo często w sumie w większych supermarketach. Oglądam gazetki w aplikacji https://mojagazetka.com/gazetka-promocy ... ronka.html i zawsze coś ciekawego też się znajdzie, nawet jeżeli chodzi o produkty do domu, czy też drobne agd.
Witkarrek

Postprzez BucikSklep.pl » 02 Maj 2018, 07:52

Z całą pewnością nie jest to nic trudnego, natomiast pytanie czy jest to sensowne? Za wiele rzeczy przepłacasz, nie wspominając już o oczekiwaniu na przesyłkę. Wszystko co jest Ci potrzebne z pewnością kupisz w dobrych sklepach internetowych w Polsce.
BucikSklep.pl

Postprzez wiola438 » 22 Maj 2018, 19:36

Nie ma co się bać robić zakupów w sieci. Zwłaszcza na zagranicznych stronach, na których można znaleźć bluzki koszulowe i inne rzeczy w naprawdę atrakcyjnych cenach. I w większości takich sklepów możemy natknąć się na odzież, która nie jest dostępna w naszym kraju. Jeżeli interesuje was moda, proponuję poszukać inspiracji tutaj https://modomierz.pl/modne-sukienki - akurat te modele sukienek można u nas bez problemu dostać.
wiola438

Postprzez BucikSklep.pl » 25 Cze 2018, 10:28

To prawda że nie ma się czego obawiać pod kątem zakupów w sklepach internetowych, bardziej chodzi mi o sklepy zagraniczne gdzie mimo wszystko musimy zapłacić więcej za przesyłkę plus czekamy na nią także dłużej i miejmy ten fakt na uwadze.
BucikSklep.pl

Postprzez sanqi » 27 Cze 2018, 11:19

A po co na amazonie, lepiej znajdź normalnie polski outlet internetowy, też są dobre sklepy z doskonałymi cenami.
sanqi

Wróć do Zakupy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości