Zakup waluty przez Internet

Nasze zakupy - kosmetyki, ubrania, do domu i mieszkania, prezenty i inne.

Zakup waluty przez Internet

Postprzez silva » 22 Paź 2016, 20:12

Jak się okazuje aktualnie przez Internet można kupić praktycznie wszystko, nawet walutę gdy potrzebujemy w związku z wyjazdem czy też międzynarodowym rozliczeniem w firmie. Słyszałam też, że kantor online to również dobre rozwiązanie dla osób mających kredyt w walucie, bo banki nie mają tak korzystnych kursów.
silva

Re: Zakup waluty przez Internet

Postprzez tereska » 25 Paź 2016, 16:57

Ja właśnie niedługo wyjeżdżam i będę musiała kupić franki. Widziałam, że tu mają niezłe kursy http://ergokantor.pl/kursy.html . Dotychczas korzystałam ze stacjonarnych kantorów, ale chyba pora się przerzucić na internetowe, bo to oszczędność i czasu, i pieniędzy.
tereska

Postprzez doma13!!! » 20 Gru 2016, 17:18

Zgadzam się, wykorzystując do wymiany walut kantor online, można sporo zaoszczędzić - i pieniędzy, i czasu.
doma13!!!

Postprzez wera89 » 15 Sty 2017, 14:17

Teraz to przez internet taniej kupisz, bezpieczniej niż iście do kantoru, a więc polecam kupić przez internet i nie obawiać się.
wera89

Postprzez Fitneska80 » 22 Sty 2017, 10:26

Dokładnie, teraz jest możliwość kupowania waluty przez internet i jest to dużo bardziej wygodne. Ja mogę polecić ten kantor http://www.trejdoo.com/analizy/kursy-walut/usd-pln/ dla mnie mają najlepszą platformę, wszystko jasno jest opisane i przejrzyste, wymiana jest szybka. Szczególnie przydaje się to za granicą gdy nie znamy miasta nie wiemy gdzie możemy wymienić pieniążki.
Fitneska80

Postprzez dama pik » 28 Sty 2017, 19:57

Walutę możesz też zakupić na platformie Ergokantor.pl a do dokonania transakcji potrzebujesz dwóch rachunków bankowych – w złotówkach i walutowego, w walucie którą chcesz kupować. Musisz następnie założyć darmowe konto, zdefiniować warunki transakcji i przelać gotówkę do kantoru. Następnie po zaksięgowaniu wpłaty, kantor wysyła środki pochodzące z wymiany na konto bankowe podane w warunkach transakcji. Prawda, że to proste?
dama pik

Postprzez silva » 09 Lut 2017, 00:04

Owszem, jest to łatwe i wygodne. Dość dawno już zdecydowałam się na kantor online, żeby wymiana waluty mniej kosztowała i nie zajmował mi dużo czasu.
silva

Następna

Wróć do Zakupy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości