Zakup waluty gdzie?

Nasze zakupy - kosmetyki, ubrania, do domu i mieszkania, prezenty i inne.

Re: Zakup waluty gdzie?

Postprzez silva » 07 Maj 2018, 01:14

Całkiem fajne miejsce do wymiany waluty bez gotówki. Podoba mi się, że Pluskantor nie pobiera prowizji, łatwo już na pierwszy rzut oka wyliczyć koszt spreadu, w razie czego jest automatyczny symulator transakcji- kalkulator tak zwany. Pomocne:) Na dzień dobry jak deklaruje kantor- wymieniłam po kursie rynkowym bez kosztu.
silva

Postprzez BucikSklep.pl » 25 Cze 2018, 10:30

Moim zdaniem bardzo fajną, ciekawą opcją są kantory internetowe które cieszą się dużą popularnością i z tego co mi wiadomo, wymiana waluty jest opłacalna z racji o wiele niższych prowizji. Trzeba znaleźć tylko dobry i godny zaufania adres :)
BucikSklep.pl

Postprzez silva » 26 Cze 2018, 21:24

Warto oczywiście wymieniać w kantorze który cieszy się dobrą opinią i już jakiś czas jest na rynku, bo skoro przetrwał w dobie tak ogromnej konkurencji, znaczy że jego usługi są warte zainteresowania. Jeden z moich ulubionych e-kantorów jest tego doskonałym przykładem, a co najlepsze ten kantor online cały czas ulepsza swoje usługi, wprowadza nowe możliwości, np. wersję na smartfony czy przelewy za granicę w trybie ekspres albo dodatkowe opcje regularnego oszczędzania.
silva

Postprzez BucikSklep.pl » Wczoraj, 10:45

Możliwości jest bardzo wiele. Od kantorów znajdujących się praktycznie wszędzie, po banki. Nawet można już na miejscu w innym kraju wyciągnąć z bankomatu walutę, jednak jest to liczone bo niekorzystnym dla nas kursie.
BucikSklep.pl

Poprzednia

Wróć do Zakupy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości