Zagęszczanie włosów kosmetyki z mikrowłóknami

Włosy gładkie i lśniące, prostowanie i farbowanie włosów, kosmetyki na zniszczone włosy.

Zagęszczanie włosów kosmetyki z mikrowłóknami

Postprzez drujka » 02 Sty 2017, 22:32

Kosmetyki z mikrowłóknami to świetna sprawa! Warto skorzystać. Sama nie wiedziałam czy to zadziała ale okazało się, że włosy po zastosowaniu kosmetyków z mikrowłóknami wyglądają o wiele lepiej i jest ich wizualnie więcej. Polecam wszystkim mającym problemy z cienkimi i rzadkimi włosami :)
drujka

Re: Zagęszczanie włosów kosmetyki z mikrowłóknami

Postprzez sylwia22 » 20 Maj 2017, 23:17

Ja do włosów cienkich od kilku lat stosuję włosy doczepiane na ringi https://besthair.pl/pol_m_Wlosy-Ringi-151.html które trzeba dobrać grubością kosmków do swoich. Nie warto kupować wąskich pasm, bo nie będzie takiego efektu zagęszczenia, jakie chcemy. Szczerze powiedziawszy nie stosowałam innej metody, ponieważ jak do tej pory jestem zadowolona z tego, co mam.
sylwia22

Postprzez Kluseczka0 » 23 Cze 2017, 08:55

Ja mam takie doczepiane włosy naturalne I po prostu sama je zakładam na takich tasmach :) mega wygodne bo to ja decyduje kiedy i na ile je zakładam a to w ogole nie jest trudne. I wreszcie moge sobie robić jakieś fajne fryzury koki itd
Kluseczka0

Postprzez julka » 23 Gru 2017, 23:38

Jestem świeżo po zagęszczaniu włosów w Hair Atelier&Spa Piotr Siepiński- polecam! Najważniejsze to wybór odpowiedniego salonu, gdzie zabieg zostanie dokładnie wykonany. Ja chyba lepiej trafić nie mogłam-salon pana Piotra to profesjonalne miejsce o świetnej renomie. Zabieg przebiegł bezproblemowo w miłej atmosferze- włosy prezentują sie super!
julka

Postprzez Alina083 » 15 Sty 2018, 20:18

Sposobów na walkę z wypadającymi włosami jest całe mnóstwo, ale niestety nie każdy jest skuteczny. Czasami kosmetyki faktycznie wystarczą, ale w trudniejszych przypadkach to może być za mało. Wtedy pomocna może okazać się na przykład mezoterapia - http://www.drturowski.pl/pl/zabiegi/dodatkowe-zabiegi/mezoterapia-glowy.html. Jest to bezpieczny zabieg, za pomocą naturalnych składników. A efekty przyjdą na pewno znacznie szybciej niż przy stosowaniu tylko kosmetyków.
Alina083

Postprzez dama pik » 20 Lip 2018, 15:09

Sama mam kłopot z włosami przerzedzonymi i łamliwymi... Odżywki drogeryjne, nawet apteczne nie pomagają :( I mocno zastanawiam się nad skorzystaniem z metody zagęszczania włosów w salonie fryzjerskim. Czytałam o technice Volume+ , a włosy są uzupełniane prawdziwymi, ręcznie wybieranymi pasemkami. To gwarantuje naturalny wygląd fryzury. Ja akurat mieszkam na terenie Warszawy i tu mam świetny salon http://salonalterego.pl/ - Pani Małgosia to prawdziwa znawczyni włosów. Polecam!
dama pik

Wróć do Pielęgnacja włosów

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości