zaczerwieniona skora twarzy - czy da sie jakos wyrownac kolo

Oczyszczanie twarzy, mikrodermabrazja diamentowa, peeling chemiczny, nawilżanie skóry, botox.

zaczerwieniona skora twarzy - czy da sie jakos wyrownac kolo

Postprzez truskawka96_1981 » 09 Sie 2016, 11:57

hej! od wielu, wielu lat borykam sie z problemami ze skóra twarzy. wiele lekarstw, kremow, specyfikow i zabiegow juz przeszlam, na szczescie sytuacja juz mi sie w miare unormowala ale nadal borykam sie z przebarwieniami. dodatkowo moja skora jest tez nieustannie lekko zaczerwieniona - nie widac tego spod podkladu, ale niestey po zmyciu makijazu nic siie juz nie ukryje :) szukam wiec jakiegos skutecznego sposobu na wyrowanie tego kolorytu i pozbycie ze moze tez tych plamek. stosuje kwasy, ale jednak nie jest to takie stężenie ktore dawaloby taki efekt o ktory mi chodzi, a chcialam po prostu sprobowac czegos innego, bo wiadomo ze skora sie przyzwyczaja tez. czy mozecie cos polecic?
truskawka96_1981

Re: zaczerwieniona skora twarzy - czy da sie jakos wyrownac

Postprzez fiszkaa25 » 10 Sie 2016, 08:39

hm, jak nie kwasy to nie wiem, ja bym polecila wlasnie jakis peeling kwasowy w wyzszym stężeniu.
fiszkaa25

Postprzez PodgórskiDomUrody » 10 Sie 2016, 11:56

Witaj! Jeśli nie chcesz stosować kwasów, myślę, że pomóc mógłby Ci Trilipo Maximus Med, a konkretnie zabiegi z zastosowaniem końcówki specjalnie przeznaczonej do zabiegów na twarz. Daje ona efekt wysmuklenia, pomaga wymodelować owal twarzy i pozbyć się podwójnego podbródka. Maximus wyrównuje także koloryt, więc być może byłby też rozwiązaniem dla Ciebie - niemniej jednak jeśli nadal cierpisz na jakieś dolegliwości skórne, to może to być przeciwwskazanie. Jeśli jesteś z okolic Krakowa - zapraszamy do nas do Podgórskiego Domu Urody, tam profesjonalista zbada stan Twojej skóry i będzie w stanie określić, czy zabieg może zostać przeprowadzony.
Ekspert firmy Podgórski Dom Urody - www.podgorskidomurody.pl/
PodgórskiDomUrody

Postprzez truskawka96_1981 » 11 Sie 2016, 08:10

dolegliwosci skorne na twarzy na szczescie pozegnalam wraz z wiekiem nastoletnim :D to super, brzmi fajnie. w jakich godzinach mozna do panstwa przyjsc?
truskawka96_1981

Postprzez PodgórskiDomUrody » 11 Sie 2016, 12:49

Przyjmujemy 7 dni w tygodniu, od poniedziałku do piątku w godzinach 8-22, a w soboty i niedziele w godzinach 10-22. Wszelkie informacje kontaktowe znajdziesz tutaj: http://www.podgorskidomurody.pl/kontakt/ Serdecznie zapraszamy!
Ekspert firmy Podgórski Dom Urody - www.podgorskidomurody.pl/
PodgórskiDomUrody

Postprzez karloska » 28 Gru 2016, 14:23

Spróbuj z kremem Dermaveel - jest on stosowany przy łuszczycy, AZS i innych dermatozach skóry. Myślę, że pomógłby uporać ci się z problemem.
karloska

Postprzez sybilka34 » 11 Sty 2017, 17:50

U mnie na zaczerwieniania bardzo dobrze się sprawdza doraźnie woda termalna http://www.laroche-posay.pl/artyku%C5%82/Poznaj-niesamowite-w%C5%82a%C5%9Bciwo%C5%9Bci-wody-termalnej-i-przekonaj-si%C4%99-w-jakich-sytuacjach-oka%C5%BCe-si%C4%99-niezb%C4%99dna/a28918.aspx wspaniale łagodzi podrażnienia, zaczerwieniania, nie mówiąc już o świetnych właściwościach latem - chłodzi i łagodzi podrażnienia po opalaniu. Ale i zimy sobie bez niej nie wyobrażam, szczególnie przy takim mrozie.
sybilka34

Następna

Wróć do Pielęgnacja twarzy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości