Zaczerwienienia!!!

Oczyszczanie twarzy, mikrodermabrazja diamentowa, peeling chemiczny, nawilżanie skóry, botox.

Re: Zaczerwienienia!!!

Postprzez Pemodelan.pl » 12 Wrz 2018, 09:38

Moim zdaniem tak czy inaczej kluczowa bezie wizyta u dermatologa oraz jego zdanie na ten temat, przyczyn zaczerwienionej skóry twarzy czy ciała może byc naprawdę wiele. Korzystałaś wcześniej może z jakiś specjalistycznych zabiegów oczyszczających skóre?
Pemodelan.pl

Postprzez evelajna » 26 Paź 2018, 11:13

Oj ja też przez bardzo długi okres czasu zmagałam się z przebarwieniami na twarzy. Niestety ogólnodostępne w drogeriach kosmetyki w ogóle nie działały więc udałam się po pomoc do kliniki Belize w Krakowie. Tam zaproponowano mi serię zabiegów z wykorzystaniem kwasów terapeutycznych http://www.klinikabelize.pl/oferta/kosmetologia/twarz/zabiegi-z-kwasami. To faktycznie działą :) a teraz jest idealna pora na takie działania bo skóra nie jest narażona na kontakt z silnym słońcem.
evelajna

Postprzez paryska » 31 Paź 2018, 14:44

Polecam kwas mlekowy o niskim stężeniu, w najgorszym razie witamina C albo A powinny też sobie poradzić z tymi problemami. Ważne jest jednak to, by nakładać je bezpośrednio na skórze, a nie jako dodatki do kremów - zwykle są tam w takiej ilości, że nie zadziałają. W wielu drogeriach internetowych można kupować takie oddzielnie od kremów, w małych buteleczkach.
paryska

Postprzez ditan » 09 Lis 2018, 09:56

Nie kazdy bedzie tak samo reagowal na konkretne kosmetyki. Wiem, ze mozna np. sprobowac takich preparatow z ekstraktem z Dąbrówki. Sa popularne teraz, bo maja bardzo naturalny sklad i silne dzialanie oczyszczajace. W krotkim czasie uda sie nam poprawic wyglad swojej skory. Wlasnie takze z zaczerwienieniami wiele osob ma problem. Trzeba sprobowac sobie pomoc i poprawic wyglad swojej skory.
ditan

Poprzednia

Wróć do Pielęgnacja twarzy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości