zabiegi na biust - probowala ktoras? powieksza? :D

Naturalne metody pielęgnacji, jak pozbyć się cellulitu, depilacja, zabiegi w spa.

zabiegi na biust - probowala ktoras? powieksza? :D

Postprzez kora90 » 09 Lut 2016, 10:27

siemano! jak w tytule ^^ schudlam ostatnio bardzo mocno (i mean it, -25 kg), no i raz ze jędrnosc nie ta, a dwa cala jestem mniejsza, a niestety wraz ze mna moj biust :) no a ze mloda jestem, to chcialabym cos z tym zrobic zeby jeszcze jakos to wygladalo :D ktoras cos moze polecic? probowalam takich kosmetycznych z drogerii, efekt jakis tam jest ale wolalabym juz zainwestowac w cos bardziej profesjonalnego :) no i czy faktycznie powieksza to biust? :D
kora90

Re: zabiegi na biust - probowala ktoras? powieksza? :D

Postprzez PodgórskiDomUrody » 10 Lut 2016, 11:39

“Drogeryjne” środki faktycznie mogą mieć słabsze działanie niż profesjonalny zabieg w salonie kosmetycznym. Nie mylmy jednak takich zabiegów z operacją powiększania biustu ;) Owszem, zabieg taki ujędrni, wyrzeźbi i podniesie piersi, i przez jakiś czas faktycznie po zabiegu może utrzymywać się efekt powiększenia nawet o 1 rozmiar. Będzie na pewno wyglądało lepiej :) a zabieg jest całkowicie nieinwazyjny, oparty na działaniu aktywnych koncentratów. Więcej na ten temat możesz poczytać tu: http://www.podgorskidomurody.pl/zabiegi-na-biust/
Ekspert firmy Podgórski Dom Urody - www.podgorskidomurody.pl/
PodgórskiDomUrody

Postprzez kora90 » 10 Lut 2016, 16:12

o, wlasnie czegos takiego szukalam ^^ a ta promocja co ja macie to jakas stala czy tylko na jakis czas?
kora90

Postprzez PodgórskiDomUrody » 11 Lut 2016, 13:03

Zniżki na pakiety raczej nie zmienią się w najbliższym czasie, przynajmniej nie mamy takich planów :) Ale pojawiają się co jakiś czas dodatkowe promocje, warto zaglądać na naszą stronę regularnie :)
Ekspert firmy Podgórski Dom Urody - www.podgorskidomurody.pl/
PodgórskiDomUrody

Postprzez promykslonca » 05 Wrz 2016, 20:31

wiem, ze szpital medicover tez ma w swojej ofercie zabiegi na biust ;) siostra zdecydowala sie na korekte biustu, ktory moze i miala dosc pokaźnych rozmiarow, ale po karmieniu piersią- opadł niestety. fajnie, ze z pomocą przychodzi wtedy chirurgia plastyczna ;) w profesjonalnej klinice nie ma sie co bać o powikłania czy nienaturalny efekt ;) siostra jest zadowolona, bo wlasnie o taki wyglad biustu jej chodzilo ;)
promykslonca

Postprzez miriel » 19 Wrz 2016, 14:38

hehe, no z pustego to nawet salomon nie naleje - tylko operacja zostaje :D
miriel

Postprzez silva » 21 Wrz 2016, 09:04

Po pierwsze, nie odważyłabym się, to jednak ingerencja w ciało. Po drugie, jestem szczupła i nie pasowałby mi duży biust.
silva

Następna

Wróć do Pielęgnacja ciała

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość