zabiegi na biust - probowala ktoras? powieksza? :D

Naturalne metody pielęgnacji, jak pozbyć się cellulitu, depilacja, zabiegi w spa.

Re: zabiegi na biust - probowala ktoras? powieksza? :D

Postprzez Barbasia » 16 Maj 2018, 13:47

Jeśli o mnie chodzi to jeszcze się na coś takiego nie zdecydowałam, ale nie ukrywam - chodzi mi to po głowie. Znalazłam nawet klinikę http://www.lineacorporis.pl/, gdzie się tym zajmują i słyszałam wiele pochlebnych opinii na ich temat. Moim zdaniem warto, szczególnie jeśli ktoś nie czuje się dobrze ze swoim ciałem.
Awatar użytkownika
Barbasia

Postprzez basiakja » 24 Maj 2018, 15:35

osobiście nie ale jak zobaczyłam moją kuzynkę po podniesieniu piersi sama bym się zdecydowała. Po 4 ciazach jej piersi sięgały niemalże brzucha, paskudnie jej obwisły. Zdecydowała się na skalpel...operowała się w łódzkim Dermed u dr Żukowskiej, pani dr zdziałała cuda
basiakja

Postprzez Diunka » 25 Maj 2018, 18:26

Ja powiekszalam ale nie silikonami a lipotransferem tzn przeszczepieniem tkanki tluszczowej z ud do piersi. To lepszy zabieg bo jest mniejsza szansa ze organizm odrzuci przeszczep. Moje piersi sa teraz ładne i krągle a ja zachwycona :D Zabieg mialam w Warszawie w klinice Melitus :)
Diunka

Poprzednia

Wróć do Pielęgnacja ciała

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości