Zabieg upiększający dla mamy

Oczyszczanie twarzy, mikrodermabrazja diamentowa, peeling chemiczny, nawilżanie skóry, botox.

Zabieg upiększający dla mamy

Postprzez jagodowa » 08 Sie 2017, 14:17

Moja mama ma za niedługo 50 urodziny i chcieliśmy z rodzeństwem kupić jej jakiś super prezent. Głownie myśleliśmy nad jakimś SPA albo zabiegami upiększającymi, żeby mamę trochę odmłodzić ;p (ale i tak niezła z niej babka), tylko własnie nie żaden botoks czy powiększanie ust, tylko coś łagodniejszego. Czy któraś z Was miała robione jakieś podobne zabiegi odmładzające, albo zna opinię kogoś kto był zadowolony i mogłaby polecić jakiś fajny zabieg?
jagodowa

Re: Zabieg upiększający dla mamy

Postprzez śpiewaczka » 09 Sie 2017, 14:07

ja byłam kiedyś na takim zabiegu, pani jeździła mi takim wałeczkiem po twarzy, moja twarz była potem gładka, odżywiona i rozświetlona, ale niestety nie pamiętam jak to się nazywało ;/
śpiewaczka

Postprzez PodgórskiDomUrody » 10 Sie 2017, 11:13

Witam! Być może miałaś wykonywany zabieg Endermolift. Jest to przeciwstarzeniowy zabieg stymulacji komórkowej, a do jego wykonania używamy specjalnej głowicy, która poprzez mikroimpulsy aktywizuje głębiej położone komórki. Dzięki temu przywracane są naturalne procesy produkcji białek, co przekłada się na wypełnienie zmarszczek i naturalny efekt liftingu. Rezultaty widać już po pierwszym zabiegu: następuje wzrost elastyczności, wygładzenie konturów twarzy i poprawa wyglądu skóry. W naszym centrum medycyny estetycznej i kosmetologii Podgórski Dom Urody w Krakowie możliwe jest wykonanie takiego zabiegu. Jeśli ma to być prezent, polecamy wybrać pakiet Ekspresowe Rozświetlenie, który jest połączeniem Endermoliftu i zabiegu Geneo. W razie pytań, służę pomocą.
Ekspert firmy Podgórski Dom Urody - www.podgorskidomurody.pl/
PodgórskiDomUrody

Postprzez jagodowa » 11 Sie 2017, 11:37

Brzmi ciekawie, mamie powinno się spodobać :) a proszę mi powiedziec coś więcej o tym drugim zabiegu.
jagodowa

Postprzez Lagenko » 14 Sie 2017, 07:21

Pytanie czy od razu konieczny jest ściśle zabieg upiększający dla mamy czy też lepszym rozwiązaniem będzie seria dobrych i skutecznych kosmetyków do pielęgnacji ciała z naturalnym kolagenem, bo akurat bez problemu znajdziesz je na naszej stronie, zapraszamy :)
Lagenko

Postprzez PodgórskiDomUrody » 14 Sie 2017, 08:18

Geneo, tak jak w przypadku Endermoliftu, jest wykonywany przy pomocy specjalnie zaprojektowanej głowicy. Poprzez wykorzystanie naturalnych mechanizmów organizmu zabieg pozwala uzyskać trzy efekty pielęgnacyjne jednocześnie: złuszczanie, wchłanianie i dotlenianie. Dzięki temu następuje lepsze wchłanianie składników odżywczych i dotlenienie skóry, a twarz staje się znacznie bardziej rozświetlona, nawilżona i odżywiona. Więcej szczegółów i wideo z zabiegu znajduje się na naszej stronie internetowej http://www.podgorskidomurody.pl/geneo/. Pakiet Ekspresowe Rozświetlenie oferujemy teraz w promocyjnej cenie. Zabiegi z pewnością przypadną Mamie do gustu :)
Ekspert firmy Podgórski Dom Urody - www.podgorskidomurody.pl/
PodgórskiDomUrody

Postprzez Laura89 » 17 Sie 2017, 08:24

Naprawde super pomysł polecam zabieg relaksacyjny
Laura89

Następna

Wróć do Pielęgnacja twarzy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości