Wypryski na twarzy

Oczyszczanie twarzy, mikrodermabrazja diamentowa, peeling chemiczny, nawilżanie skóry, botox.

Wypryski na twarzy

Postprzez rita » 19 Paź 2014, 12:53

Jak leczyć tych małych intruzów? :) Piękna, gładka cera to moje marzenie, a niestety nie mogę tego zbyt często doświadczyć, bo co chwilę coś mi wyskakuje
Awatar użytkownika
rita

Re: Wypryski na twarzy

Postprzez loloch » 20 Paź 2014, 11:41

to trzeba będzie iść do lekarza. Dermatolog powinien zapisać ci leki za 200 zł które nie pomogą ale z czasem znajdziesz coś co zadziała. Tak jest przeważnie i ciężko jest znaleźć złotą receptę na problemy twarzy
loloch

Postprzez sybilka34 » 21 Paź 2014, 19:16

loloch niekoniecznie za 200 zł, swego czasu dostałam dobrą maść za 30 zł. I wizyta na nfz więc dużo mnie nie wyszło. Ale i tak wolę na takie wypryski Sudocrem - szybko zasusza, zmniejsza zaczerwienienie i rozmiar pryszcza momentalnie.
sybilka34

Postprzez loloch » 23 Paź 2014, 11:45

sudocrem tak, również słyszałem że bardzo go polecają ale dermatolog raczej takich tanich nie zapisuje. A leczenie bywa straszne bo dochodzi zdrowa dieta, zakaz kawy itp produktów które mogą źle wpłynąć na cerę. Generalnie masakra
loloch

Postprzez migotka » 03 Lis 2014, 22:15

Odpowiednia dieta może tu dużo zdziałać. Najkorzystniej byłoby właśnie wyeliminować przyczynę, ale nie zawsze się da i trzeba działać objawowo. Dbanie o skórę - oczyszczanie, nawilżanie i ogólnie nawadnianie organizmu są bardzo ważne.
migotka

Postprzez malgolilka » 05 Lis 2014, 09:56

Przede wszystkim- nie obciązaj zbytnio cery, nakladajac duzo róznych kosmetykow, bo to zapycha strasznie pory. A zapchane pory sa przyczyna powstawania wyprysków. Np. jesli nie musisz, to nie nakładaj podkładu, a krem bb. W aptece są różne maści do stosowania punktowo na twarz, nie są drogie. No chyba, że masz duży porblem z cerą, wtedy, jak mówiły dziewczyny- od razu idź do dermatologa!
malgolilka

Postprzez sybilka34 » 26 Lis 2014, 11:17

u mnie krem bb nie działa niestety w ogóle jak podkład, świeci mi się po nim cera że i tak muszę pudru użyć, spróbuję sobie może w innej firmy kupić. A co do tych wyprysków punktowych to nadal jestem za Sudcoremem, nie ma co szukać innych kremów czy maści bo on naprawdę najlepiej pomoże. I jest bardzo wydajny, ja mam już prawie rok opakowanie za 18 zł co kupiłam. A można dostać coraz taniej, często są na niego promocje.
sybilka34

Następna

Wróć do Pielęgnacja twarzy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości