Wypryski na twarzy

Oczyszczanie twarzy, mikrodermabrazja diamentowa, peeling chemiczny, nawilżanie skóry, botox.

Re: Wypryski na twarzy

Postprzez Specjalista Aspazji » 05 Gru 2014, 18:46

Najlepiej udać się do dermatologa, który przepisze odpowiednie maści. Czasami drogeryjne produkty nie są wystarczające w walce z trądzikiem ;)
Awatar użytkownika
Specjalista Aspazji

Postprzez Apluszka » 18 Maj 2016, 22:30

Też się kiedyś z tym borykałam i w kryzysowych sytuacjach ratował mnie taki makijaż kryjący http://makijaz-kobiece-sekrety.pl/news- ... Id,1895924 Na szczęście z czasem dermatolog sobie z tym poradził.
Apluszka

Postprzez Alionne » 20 Maj 2016, 12:19

Powiem tak - nie jest to łatwe, ale jeśli jesteś cierpliwa, możesz wygrać tę potyczkę :) U mnie poprawiło się, kiedy wprowadziłam do swoich nawyków koreańską metodę dbania o skórę, a mianowicie: najpierw myję twarz, szyję i dekolt olejkiem myjącym, zmywam; myję żelem do twarzy bez sls i parabenów, zmywam; spryskuję tonikiem i przecieram wacikiem; następnie robię peeling (ostatnio zmieniłam na ten http://www.organique.pl/sklep/kosmetyki/peeling-enzymatyczny-z-ziolami-7040/ jest wspaniały!) - używam enzymatycznego, żeby nie podrażnić zbytnio skóry. Potem serum przeciwtrądzikowe, krem nawilżający i już :) Wszystko zajmuje poniżej 10 minut. Powtarzaj rano i wieczorem (peeling raz w tygodniu). Mam nadzieję, że Ci pomoże :)
Zbyt mnie straszyli i teraz niczym już przestraszyć nie są w stanie.
Michaił Bułhakow
Awatar użytkownika
Alionne

Postprzez dama pik » 25 Maj 2016, 14:05

Walka z trądzikiem wymaga na prawdę wiele cierpliwości. Wiem, bo sama miałam taki problem, a co najgorsze krostki i wypryski pojawiły mi się dopiero po 30 rż... Wspomagałam się maśćmi aptecznymi i raz na 2 tygodnie odwiedzałam salon kosmetyczny Beauty92 http://www.beauty92.pl/ na dogłębne zabiegi oczyszczające. Panie z tego gabinetu poleciły mi zabieg na bazie ekstraktu z białka ślimaka. Super goi i pomaga walczyć z niedoskonałościami. Byłam bardzo zadowolona z obsługi i ogólnie po kilku wizytach moja cera bardzo się unormowała. Jeśli mieszkasz w okolicach to koniecznie się do nich zapisz!
dama pik

Postprzez xiaomi » 29 Maj 2016, 17:21

peeling na pewno Ci pomoże, ale i tak najlepiej iść do dermatologa.

Postprzez Natalia158 » 30 Maj 2016, 20:25

Proponuję jak najszybciej iść do dermatologa. Trądzik może z czasem powodować blizny. Niestety mam ten problem i muszę "traktować" skórę laserem, żeby poprawić jej wygląd.
Natalia158

Postprzez Areoplan » 29 Cze 2016, 08:59

kupiłam na electro.pl taką szczoteczkę czyszczącą do twarzy. Specyfik fajny, czuję, że twarz jest oczyszczona, jest gładka i naciągnięta ;)Wypryski dzięki temu się znacznie zmniejszyły
Areoplan

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pielęgnacja twarzy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości