Wyprawka dla noworodka, kiedy?

Nasze zakupy - kosmetyki, ubrania, do domu i mieszkania, prezenty i inne.

Wyprawka dla noworodka, kiedy?

Postprzez kasai » 02 Kwi 2019, 09:15

Dziewzyny kiedy najlepiej zacząć kompletować wyprawkę dla maluszka? Gdzie najlepiej kupić takie rzeczy jak łóżeczko, wózek. Co będzie potrzebne a co zbędne. Czy możecie coś doradzić?
kasai

Re: Wyprawka dla noworodka, kiedy?

Postprzez Warszawianka » 03 Kwi 2019, 12:04

Jeżeli o mnie chodzi, to wszystko dla dzieci znalazłam w sieci. W godzinkę znalazłam praktycznie wszystko to co wymieniłaś. Towar przyszedł w stanie idealnym, nienaruszonym a do tego dobrej jakości co była dla mnie szczególnie ważne.
Ostatnio edytowany przez Warszawianka, 04 Kwi 2019, 22:09, edytowano w sumie 1 raz
Warszawianka

Postprzez megan » 03 Kwi 2019, 14:38

To prawda w Internecie można kupić wszystko. U mnie to obecnie 30 tydzień ciąży i też powoli kompletuje wyprawkę, Dość, że w sklepach internetowych jest duży wybór to ceny są dużo mniejsze niż stacjonarnie. I tak jak koleżanka napisała to wszystko można kupić przy jednej przesyłce.
megan

Postprzez BucikSklep.pl » 07 Kwi 2019, 09:28

Jakoś na krótko przed rozwiązaniem. Tak żeby to długo nie czekało a i żeby jeszcze było bezpiecznie kupować rzeczy.
BucikSklep.pl

Postprzez waks » 15 Kwi 2019, 15:52

Ja z własnego doświadczenia polecam robić wyprawke wcześniej myśle, że koło 25 tc to jak najbardziej . Jeśli nie wiesz w co się zaopatrzyć polecam przeczytać sobie ten artykuł, https://www.kreatywna.pl/uroda/kosmetyczna-wyprawka-niezbednik-dla-mamy-i-dziecka/ mi i mojej żonie uratował zycie , mówi co kupić dla maluszka , ale takze jakie kosmetyki wybrać dla mamy . Żona trafiła do szpitala w 27 tc z zagrożeniem wcześniejszego porodu więc musiałem szybko robić zakupy , także nie zwlekaj.
waks

Postprzez Deborah » 17 Kwi 2019, 10:37

Ja dośc szybko zaczęłam robić wyprawkę, wiadomo pierw jakieś ciuszki, mniejsze rzeczy itd. A materac zamawiałam online na https://materacyk.pl/produkt/materac-la ... model-ml1/ - wygodnie bo mają bardzo duży wybór i wszystko przychodzi dobrze zapakowane i ekspresowo
Deborah

Postprzez dama pik » 30 Kwi 2019, 10:53

Warto sobie to odpowiednio zaplanować i kupować wszystko powoli i systematycznie, nie na ostatnią chwilę. Ja mam praktycznie wszystko, teraz czekam tylko na pościel i poduszeczkę, które zamówiłam tu: https://baby-stars.pl/ . Jestem gotowa na moje dziecko :)
dama pik

Następna

Wróć do Zakupy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość