Wyprawka dla noworodka, kiedy?

Nasze zakupy - kosmetyki, ubrania, do domu i mieszkania, prezenty i inne.

Re: Wyprawka dla noworodka, kiedy?

Postprzez koniowa » 12 Lip 2021, 17:59

To wcale nie jest taka prosta sprawa ta cała wyprawka, bo możliwości jest naprawdę sporo jeśli ją skompletować. Ja jednak poszłam w minimalizm i zakupiłam to co uważałam za potrzebne. Większość rzeczy i to w dobrych cenach udało mi się zakupić na https://www.szipszop.pl/ubranka/wyprawka z których to jakości czy wykonania jestem bardzo zadowolona.
koniowa

Postprzez wiserjon » 29 Lip 2021, 11:59

Jak jesteśmy już w temacie wyprawki, to myślę że z czasem będziecie musieli pomyśleć o zakupie odpowiedniego zabezpieczenia do łóżeczek. Chodzi tutaj o bezpieczeństwo naszego dziecka, więc nie powinniśmy na tym oszczędzać. Zajrzyjcie sobie na stronę tulisie.pl, ponieważ moją najlepszą asortyment pod tym względem.
wiserjon

Postprzez klamka » 03 Sie 2021, 20:17

Im wcześniej tym lepiej, bo koszta się rozłożą. Przynajmniej ja tak zrobiłam, a każdy wie że wyprawka to nie jest tania rzecz. Wybierając przykładowo otulacz warto zwrócić uwagę na jakość wykonanaia i material. Ja zdecydowałam się na otulacz wełniany który z pewnością świetnie będzie nam służył jeszcze przez długi czas.
klamka

Postprzez Izka3008 » 20 Sie 2021, 22:15

Ja zaczęłam kompletowanie wyprawki gdy dowiedziałam się jaka będzie płeć:) Fajne rzeczy takie jak kocyki, ręczniczki czy pościele znalazłam na Ceba. Ładny design, porządna jakość. Nic się nie mechaci ani nie rozciąga po praniu:)
Izka3008

Postprzez Malaga » 26 Sie 2021, 11:40

Widzialam dziś takie prześliczne body niemowlęce https://www.szafa-bobasa.pl/ubranka-niemowlece/ubranka/body/ w sporej obniżce. Przyznam, że jak moja córcia była mała, to z takich body byłam najbardziej zadowolona. Zatem uważam, że w wyprawce powinno się ich znaleźć sporo.
Malaga

Postprzez luna » 17 Wrz 2021, 09:44

Dzieci bardzo szybko rosną dlatego warto też pomyśleć o rozszerzaniu diety malucha. HiPP ma bardzo fajne produkty żywieniowe w ofercie. Ostatnio odkryłam ich serię Pierwsza Łyżeczka w słoiczkach 80 gram, dostępne są w Lidlu, mają naprawdę świetny skład i mały się nim zajada.
luna

Postprzez metalinka » 21 Wrz 2021, 07:47

rumunek napisał:a nosidełko od kinder hop? Maja super produkty w dobrej cenie

Przy nosidełku to najlepiej kierować się jakością, a nie ceną - to bardzo ważna sprawa by było ergonomiczne i dobrze wykonane. Ja polecam ten sklep jeśli ktoś stoi przed wyborem nosidełka lub chusty - https://carrylove.pl/
metalinka

PoprzedniaNastępna

Wróć do Zakupy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości