Wyprawka dla noworodka, kiedy?

Nasze zakupy - kosmetyki, ubrania, do domu i mieszkania, prezenty i inne.

Re: Wyprawka dla noworodka, kiedy?

Postprzez lusia » 10 Maj 2021, 11:19

Pomyśl też koniecznie o zakupie mleka modyfikowanego. Mój syn dostaje mleko modyfikowane HiPP i przyznam, że jesteśmy z niego zadowoleni. Próbowaliśmy mleka innych marek ale zawsze był jakiś problem z alergiami. Przy tym mleku takich problemów nie ma i z pewnością przy nim pozostaniemy. Kupujemy je zazwyczaj w Lidlu.
lusia

Postprzez cywil » 13 Maj 2021, 11:57

Może się okazać, że nie będziesz miała pokarmu. Dlatego pamiętaj też koniecznie o mleku modyfikowanym. W każdej aptece DOZ bez żadnego problemu zakupisz mleka Bebilon. Ja regularnie kupuję je właśnie u nich i nigdy nie ma problemów z dostępnością.
cywil

Postprzez Barbasia » 21 Maj 2021, 06:33

Najlepiej zrobić ją jak najwcześniej, bo wtedy mamy czas żeby dokupić ewentualne brakujące rzeczy. Wyprawka dla niemowlaka powinna mieć bowiem wszystko co niezbędne.
Awatar użytkownika
Barbasia

Postprzez sarsa » 30 Maj 2021, 09:03

Mnóstwo rzeczy można dzieciakom kupić, ale to od nas zależy. Ja Wam powiem, że dla mnie coś takiego jak plecak do wózka jest dobrym pomysłem na podstawowe wyposażenie. Można tam po prostu wszystko odpowiednio dobrać i w razie czego, spakować.
sarsa

Postprzez koniowa » 11 Cze 2021, 15:21

Mnie się wydaje, że wyprawkę można kompletować w dowolnym momencie ciąży. Ale im wcześniej zaczniemy to zapewne więcej rzeczy kupimy, także trzeba z tym uważać :) Jeśli będziemy szukać miejsc w których warto się zaopatrzyć się w elementy wyprawki to ze swojej strony mogę polecić sklep https://www.szipszop.pl/ubranka/wyprawka . Mają dobre produkty, które są bezpieczne dla maluszków.
koniowa

Postprzez Amela22 » 17 Cze 2021, 16:33

U mnie z terminem na sierpień juz prawie wszystko jest;) Jeszcze tylko czekam aż przyjedzie mu poduszka do karmienia i będę gotowa;) Zamówiłam sobie taką Cebuszkę https://cebababy.eu/pl/p/Ceba-Baby%2C-W ... 3-cm./2008 mam nadzieję, że pomoże przy karmieniu odpowiednio i wygodnie się ułożyć i jakoś to wszystko ogarnę;)
Amela22

Postprzez sofia91 » 09 Lip 2021, 16:10

My też już powoli kompletujemy wyprawkę. Na https://www.51015kids.eu/niemowlak/wypr ... -noworodka znalazłam cudne ubranka w świetnych cenach i chcę zamówić kilka zestawów. Długo zwlekałam z wyprawką, ale termin nas goni i nie mogę już dłużej ociągać się z zakupami :)
sofia91

PoprzedniaNastępna

Wróć do Zakupy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości