Wypadanie włosów

Włosy gładkie i lśniące, prostowanie i farbowanie włosów, kosmetyki na zniszczone włosy.

Wypadanie włosów

Postprzez śpiewaczka » 06 Mar 2017, 13:19

Mam bardzo niefajny problem :( okropnie wypadają mi włosy. Nie tak jak normalnie wielu dziewczynom w zimie od czapki i szczotki czy od częstego mycia i suszenia, ja po prostu łysieję!!! Kupowałam już przeróżne szampony, odżywki, maski, nic to wszystko nie daje, nawet niemożliwie drogi specyfik od fryzjerki skąds tam zamawiany. Nie mam już pomysłu jak sobie z tym radzić, nie mam żadnej przewlekłej choroby od której to może się dziać. Pomyślałam że może tu na forum tematycznym coś mi poradzicie?
śpiewaczka

Re: Wypadanie włosów

Postprzez PodgórskiDomUrody » 07 Mar 2017, 09:46

Witam, nieskuteczność preparatów, które stosowałaś prawdopodobnie wynika z faktu, że problemem nie są włosy, a skóra głowy. W tej sytuacji proponuję skorzystać z zabiegu kosmetycznego, jakim jest karboksyterapia. Jednym z jej zastosowań jest właśnie walka z wypadaniem włosów. Polega na wprowadzeniu za pomocą cienkiej igły odpowiedniej dawki dwutlenku węgla, który rozszerza naczynia krwionośne, a przez to bardziej dotlenia i odżywia skórę głowy. W czasie wykonywania nakłucia można odczuwać lekki dyskomfort, ale zabieg jest zupełnie bezpieczny i nie wymaga okresu rekonwalescencji. Dwutlenek węgla jest potem usuwany z organizmu tak jak każdy produkt wymiany gazowej. Dla osiągnięcia lepszych i trwalszych efektów zaleca się kilkukrotnie powtórzyć karboksyterapię.
Ekspert firmy Podgórski Dom Urody - www.podgorskidomurody.pl/
PodgórskiDomUrody

Postprzez śpiewaczka » 08 Mar 2017, 10:07

Na pierwszy rzut oka brzmi skuteczniej niż kosmetyki, pewnie jest też bardzo drogie? Jakiej ceny się za to spodziewać? I czy to robią w szpitalu czy w jakimś innym ośrodku? A jeszcze jedna sprawa, dość delikatna… staramy się z mężem o dziecko czy to nie będzie miało znaczenia przy takich zabiegach?
śpiewaczka

Postprzez Weronika354 » 08 Mar 2017, 14:17

Mi wypadały tylko trochę, pomógł szampon z czarnej rzepy ;)
Awatar użytkownika
Weronika354

Postprzez PodgórskiDomUrody » 09 Mar 2017, 11:39

Dobrze, że o tym wspominasz. Ciąża i karmienie piersią to niestety jedne z przeciwwskazań dla karboksyterapii. Jeżeli planujecie dziecko, dobrze będzie przeprowadzić serię zabiegów, zanim zajdziesz w ciążę. Karboksyterapię można wykonać w salonie kosmetycznym, nie potrzeba do niej ingerencji lekarza. Co do kosztów, w naszym Podgórskim Domu Urody w Krakowie pojedynczy zabieg na skórę głowy kosztuje 150 zł, ale w pakiecie 10 zabiegów wychodzi taniej. Pod tym adresem znajdziesz szczegółową ofertę: http://www.podgorskidomurody.pl/karboksyterapia/. Zapraszamy!
Ekspert firmy Podgórski Dom Urody - www.podgorskidomurody.pl/
PodgórskiDomUrody

Postprzez Brusher85 » 17 Mar 2017, 11:56

Moim zdaniem dieta mi bardzo pomogła spowolnić ten proces, polecam.
Brusher85

Postprzez nuka » 19 Mar 2017, 10:25

Tak, może to też coś z dietą. Zapytałam babci i ona mówi, że na wypadanie włosów trzeba robic płukanki z pokrzywy, poczytaj o właściwościach pokrzywy http://obk.pl/pokrzywa-i-jej-dzialanie/ jest ona dobra nie tylko na wypadanie włosów. Na pewno to nie zaszkodzi, a może pomoże? Trzymam kciuki, żeby wszystko było w porządku. Jednak w takim nadmiernym łysieniu może niezbędna będzie wizyta u lekarza
nuka

Następna

Wróć do Pielęgnacja włosów

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości