Wypadanie włosów

Włosy gładkie i lśniące, prostowanie i farbowanie włosów, kosmetyki na zniszczone włosy.

Re: Wypadanie włosów

Postprzez Anżelka » 02 Kwi 2017, 20:11

Myślę, że podstawą jest dieta. Zaden kosmetyk nie sprawi cudów jak będzieś jeść w Maku. Warto zrobić sobie jakąś płukankę ziolową czasem albo wypić herbatkę z pokrzywy
Anżelka

Postprzez megan » 11 Kwi 2017, 15:05

Ja ostatnio zaczęłam olejować włosy olejem kokosowym z całym jajkiem. Nałożyłam na włosy na 30 minut pod worek by nie uciekało ciepło. Po umyciu włosy są silniejsze, zdrowsze i bardziej nawilżone.

Postprzez joanna890 » 13 Kwi 2017, 11:31

Może spróbuj też szamponu pobudzającego wzrost włosów i zmniejszającego wypadanie, inoar wypuścił świetny szampon bombar z biotyną i masą składników aktywnych .Możesz sobie poczytać o nich na fb i stronie ;)
joanna890

Postprzez tereska » 26 Maj 2017, 11:49

wokip napisał:Włosy są na pewno bardzo osłabione dlatego warto brać jakieś suplementy. Do tego pomyślałabym o odpowiedniej szcotc do włosów. Ja polecałabym Ci Tangle Angle oprócz pięknego wyglądu jest bardzo delikatna i dobrze rozczesuje włosy. Myślę, że warto zwrócić na nie uwagę :)

Też mam Tangle Angel :) Wg mnie jest świetna. Delikatnie rozczesuje, nie łamie włosów. Dla mnie jest też ważne to, że nie elektryzuje ich, co w zimie było u mnie sporym problemem. Więcej można o niej poczytać na tej stronie http://tangleangel.pl/ .
tereska

Postprzez migotka89 » 06 Cze 2017, 16:27

Spróbuj produktów od Dermastic!

Miałam ten sam problem. Wypadające włosy garściami. Wystarczyło, że ręką je przeczesałam i tonęłam w nadmiarze włosów. Robiłam badania krwi, zmieniałam kosmetyki a nawet byłam na wizycie u trychologa i to właśnie on polecił mi te kosmetyki. Rewelacja! Mają kilka opcji szampony, odżywki i plastry przeciw wypadaniu. Po regularnym stosowaniu kondycja moich włosów bardzo się zmieniła i w końcu przestałam panikować i notorycznie sprawdzać w lustrze czy nie mam żadnych zakoli ani innych efektów łysienia.
migotka89

Postprzez Bartoszek » 14 Cze 2017, 09:14

Wypadają mi włosy ze wszystkich części ciała a ciąża nadal nie przychodzi.
Bartoszek

Postprzez Kluseczka0 » 23 Cze 2017, 08:53

A nie myślałaś żeby iść na zagęszczanie włosów ? bo w takim wypadku to bardzo dobre rozwiązanie by było, a poza tym uważam ze powinnaś iśc do lekarza zrobić badania moze to jakis niedobór witamin?
Kluseczka0

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pielęgnacja włosów

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość