Wypadające włosy

Włosy gładkie i lśniące, prostowanie i farbowanie włosów, kosmetyki na zniszczone włosy.

Re: Wypadające włosy

Postprzez Sylwianaa » 15 Paź 2018, 19:48

Wcześniej ktoś tu wspomniał o wizycie u endokrynologa. Fakt, że problemy z tarczycą mogą być powodem wypadania włosów. Moja siostra ma Hashimoto i przez to włosy jej wypadają, w dodatku ma problem ze schudnięciem. Ta choroba powoduje niestety różne dolegliwości. Jeśli też zmagacie się z Hashimoto i chcecie polepszyć samopoczucie i wygląd to pomyślcie o wyjeździe na wczasy zdrowotne. Takie turnusy dla chorych na Hashimoto oferuje Primavera w Jastrzębiej Górze https://www.primaveraspa.pl/cennik-paki ... hashimoto/ . Myslę, że taki wyjazd pomoże uporać się z dolegliwościami.
Sylwianaa

Postprzez karateczk » 17 Paź 2018, 07:59

Ja na wypadające włosy używam maski Wax, póki co używam raz w tygodniu i w sumie nie wiem czy to coś pomaga. Trochę się zawiodla bo po nałożeniu włosy nie układają się i wyglądają na przetłuszczone :/
karateczk

Postprzez EmmiliaF » 22 Paź 2018, 16:28

Wiadomo, że są różne przyczyny wypadania włosów, tak samo jak i są różne problemy z łysieniem, które występują zarówno u kobiet jak i u mężczyzn. Jeżeli macie problemy z tym lub z cienkimi i słabymi włosami to warto zapoznać się z ofertą https://www.drturowski.pl/pl/lysienie.html Również poczytacie tam coś więcej o samym łysieniu i z czego to wynika
EmmiliaF

Postprzez RoksanaDorothy89 » 02 Lis 2018, 14:23

Wypadające włosy to przykry problem, jednak warto jak najszybciej udać się z tym do specjalistów. W salonie Peruki Dorothy mają bardzo szeroką ofertę trychologiczną, jak i fryzjerską. Warto sprawdzić ich ofertę.
RoksanaDorothy89

Postprzez Mircia » Dzisiaj, 11:07

a stosował ktoś serum grow ultra skład i prawdziwe opinie?
znajoma używała i jej pomogło. MIała błyszczące i gęste włosy po kuracji. Jestem ciekawa czy ktoś stosował z Was :)
Mircia

Poprzednia

Wróć do Pielęgnacja włosów

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości