Wypadające włosy

Włosy gładkie i lśniące, prostowanie i farbowanie włosów, kosmetyki na zniszczone włosy.

Re: Wypadające włosy

Postprzez olenka90 » 23 Sty 2018, 10:15

Po ciąży miałam wielki problem z wypadającymi i strasznie słabymi włosami i trochę byłam przerażona. Koleżanka mi zaproponowała zabieg mezoterapii włosów i faktycznie zdecydowałam się je wykonać w http://www.medycynaestetyczna.rzeszow.pl/oferta/mezoterapia-wlosow.html . Efekty super zachwycające i zadowalające!
olenka90

Miejscowość: Lesko

Postprzez rudagrazyna » 23 Sty 2018, 13:34

Najważniejsze to ograniczyć chemię, żadnego farbowania, łągodne kosmetyki o krótkim składzie. Mnie pomogło.
Beautylashes.pl - piękne rzęsy
rudagrazyna

Postprzez Joginka » 24 Sty 2018, 12:35

Osobiście jestem fanką regenerującej maski do włosów Pilomax. U mnie się sprawdza, znacznie zmniejsza wypadanie włosów. Wiadomo, że musi minąć kilka dni nim zobaczysz efekty, ale moim zdaniem warto.
Joginka

Postprzez justa_1985 » 15 Lut 2018, 13:55

Wypadające włosy są często oznaką braku witamin i mikroelementów. Warto wzmocnić organizm odpowiednimi suplementami: https://od-natury.pl/w%C5%82osy-i-paznokcie-3
justa_1985

Postprzez monimm82 » 15 Mar 2018, 11:14

Są dwie metody na takie schorzenia, albo pogodzimy się z tym i golimy się na łyso (mowa tu oczywiście o facetach) albo działamy i leczymy się z tego. Polecam głównie tą druga, tylko jak już macie coś robić to tylko na poważnie i z lekarzami. Dlatego dobrym posunięciem jest umówienie się do kliniki transplantacji włosów http://www.drturowski.pl/pl/zabiegi/prz ... artas.html gdzie nie tylko możecie wykonać przeszczep włosów z tyłu głowy ale także zdecydować się na inne, nowoczesne sposoby na pobudzenie do rośnięcia włosów.
monimm82

Postprzez L-Esthetique.pl » 13 Kwi 2018, 08:57

Dieta i kosmetyki jakich używamy do pielęgnacji włosów faktycznie mają znaczenie, jednak jeżeli wypadają nam one garściami to polecam czym prędzej skonsultować się z lekarzem, dermatologiem.
L-Esthetique.pl

Postprzez ana8 » 16 Kwi 2018, 13:14

Czasami przyczyna wypadania włosów wiąże się ściśle ze stanem zdrowia, może oznaczać chorą tarczycę, w moim przypadku tak było. Leczenie takich dolegliwości to długo proces, ale nie ma innego wyjścia. Jak zauważyliście jakieś zmiany w stanie zdrowia np. wypadanie włosów, utrata wagi bez wyraźnej przyczyny, osłabienie, ciągłe zmęczenie, to warto wybrać się na konsultację do endokrynologa. Nie wiem skąd jesteście, ale w psychomedic w Warszawie mają bardzo dobrych specjalistów, tam można się zarejestrować online, przyjmują nawet w weekendy,opieka medyczna jest na naprawdę wysokim poziomie.
ana8

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pielęgnacja włosów

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości