worki pod oczami

Oczyszczanie twarzy, mikrodermabrazja diamentowa, peeling chemiczny, nawilżanie skóry, botox.

Re: worki pod oczami

Postprzez trytka » 23 Paź 2016, 19:43

Operacja to lekka przesada. Zaczęłabym od przyjrzenia się Twojej diecie i kilku eksperymentach z Twoim snem. Piszesz, że długi sen nie pomaga - może spałaś albo za krótko, albo za długo? Może za dużo siedzisz w pomieszczeniach a za mało wychodzisz na zewnątrz? Dodaj do tego kilka zabiegów kosmetycznych - terapię światłem albo galwanoterapię i powinno wystarczyć. Niektóre zabiegi możesz wykonywać samodzielnie, więc wydasz mniej, niż gdybyś miała chodzić do kosmetyczki. Poza tym będzie Ci wygodniej i oszczędzisz czas. Do galwanoterapii mogę polecić urządzenie ze sklepu http://importmania.pl/ cena jest korzystna. Poza usuwaniem sinych worków pod oczami, możesz tez wykorzystać go do wspomagania oczyszczania cery całej twarzy 8-)
Awatar użytkownika
trytka

Postprzez Finezjaq3 » 31 Lip 2017, 13:08

Ja też mam worki pod oczami, ale wynika to z niewyspania. Mam straszne problemy z bezsennością. Co możecie polecić takiego bez recepty? Przeglądam sobie na tej stronie jakieś leki pomagające w zasypianiu, ale tak naprawdę nie wiem co wybrać. Co Wy stosujecie i jest skuteczne?
Finezjaq3

Postprzez ladnaola » 01 Sie 2017, 22:30

Ja z moimi workami pod oczami poszłam do kliniki http://bodycareclinic.pl/ nie ma co się szczypać i gadać na forum jak można iść gdzieś na bezpłatną konsultację i zrobić sobie mały zabieg, który odmłodzi waszą twarz o 5 lat.
ladnaola

Postprzez pomarańczka » 02 Sie 2017, 13:45

Z domowych sposobów możesz spróbować zimnych okładów. Jeśli chodzi o kremy, to szukaj tych, które mają w składzie składniki aktywne zmniejszające obrzęki i rozjaśniające cienie. Z zabiegów medycy estetycznej - kwas hialuronowy oraz mezoterapia przynoszą fajne efekty :) Pozdrawiam :)
pomarańczka

Miejscowość: Bełchatów

Postprzez Gabi123 » 29 Sie 2017, 20:58

Oj niestety też mam ten problem
Gabi123

Postprzez Grandel_pl » 18 Wrz 2017, 10:23

Zimne okłady z rumianku na ogól okazują się pomocne, natomiast tutaj moim zdaniem jest to kwestia dobrych kosmetyków na bazie kolagenu,który w znacznym stopniu zredukuje sińce,worki pod oczami.
Grandel_pl

Postprzez ewelinka » 28 Wrz 2017, 11:49

ja od zawsze miałam problem z cieniami pod oczami i dopiero jakiś czas temu zdecydowałam się na zabieg w Dermedika w Krakowie. Miałam 3 sesje, co 3 tygodnie i efekt jest naprawdę ogromny i widać różnicę.
ewelinka

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pielęgnacja twarzy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości