Wiecznie tłuste włosy

Włosy gładkie i lśniące, prostowanie i farbowanie włosów, kosmetyki na zniszczone włosy.

Wiecznie tłuste włosy

Postprzez alllice » 07 Sie 2017, 13:47

Jak w temacie, moje włosy to oliwa - myje rano a wieczorem już są nieświeże i jak chce gdzieś wyjść po pracy to myje drugi raz. Wiem że takie częste mycie też im szkodzi no ale co mam zrobić? Może ktoś z was miał podobny problem i sobie znim poradził? Czekam na porady, zapłace każde pieniadze za coś skutecznego. No dobra, nie każde… Ale i tak czekam na propozycje, będe decydować na bieżąco :P
alllice

Re: Wiecznie tłuste włosy

Postprzez fiszkaa25 » 08 Sie 2017, 10:11

a suchy szampon? jak chcesz sobie tylko odświeżyć włosy wieczorem to powinien wystarczyć, niedrogi bo chyba koło 20-30 zł kosztuje i voila!
fiszkaa25

Postprzez ataneross » 09 Sie 2017, 09:44

Suchy szampon z kolei wysusza więc też niedobrze dla włosow. Lepiej jakąś kuracje zastosować, może w aptece zapytac zamiast w drogeriach, moze być drożej ale skuteczniej bo w aptekach mają szampony lecznicze
ataneross

Postprzez SulphurZdroj » 10 Sie 2017, 12:17

Moja przedmówczyni ma rację - powinnaś poszukać wśród kosmetyków leczniczych, których działanie jest dużo skuteczniejsze i bezpieczniejsze dla włosów. W walce z nadmiernym przetłuszczaniem włosów sprawdza się mineralny szampon zdrojowy marki Sulphur. Jak wiele produktów naszej firmy, wytwarzany jest na bazie solanki siarczkowej - jednego z największych bogactw Buska-Zdroju. Skuteczność szamponu wynika z właściwości keratolitycznych wody siarczkowej, która złuszcza i oczyszcza skórę i włosy z łoju, przez co zwiększa się wchłanialność składników odżywczych. Działanie szamponu możesz uzupełnić mineralną odżywką zdrojową, która dodatkowo wzmacnia włosy i ułatwia ich rozczesywanie. Produkty znajdziesz w większość aptek, na przykład w aptekach “DOZ - Dbam o Zdrowie”, a więcej o ich właściwościach możesz poczytać na naszej stronie internetowej: http://www.sulphur.com.pl/zdrowe-wlosy/.
Przedstawiciel firmy Sulphur Zdrój, 28-100 Busko Zdrój ul. Jana Rokosza 18, tel. 41 378-78-93
SulphurZdroj

Postprzez alllice » 11 Sie 2017, 09:45

Dziękuje wam za rady. Suchy szampon działa u mnie tylko na chwile, po 2 godzinach jest to samo więc nie sprawdza sie przed wyjściem np na impreze. Zapytam faktycznie w aptece o te specyfiki, mam nadzieje że pomogą.
alllice

Postprzez Lagenko » 14 Sie 2017, 07:42

Jeżeli masz problem z notorycznie przetłuszczającymi się włosami, to znaczy iż warto zmienić szampon i kosmetyki do ich pielęgnacji, zacznij od nałożenia naturalnych olejków: kokosowego oraz arganowego co na pewno zda egzamin, plus raz w tygodniu maska białkowa.
Lagenko

Postprzez joanna890 » 14 Sie 2017, 10:06

Trzeba tu zrobić badania kontrolne czy wszytko z naszym organizmem jest w porządku . Oczywiście pielęgnacja jest też ważna skupiłabym się na składnikach aktywnych w szamponach nie tylko na mocnych detergentach ponieważ skóra głowy się przyzwyczai a nie wpływają one korzystnie . Ja używam szamponu od inoar myję dwukrotnie włosy widziałam na ulotce że mają właśnie specjalną linię pielęgnacją fresh ginger bodajże na włosy przetłuszczające się .
joanna890

Następna

Wróć do Pielęgnacja włosów

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości