Wiecznie tłuste włosy

Włosy gładkie i lśniące, prostowanie i farbowanie włosów, kosmetyki na zniszczone włosy.

Re: Wiecznie tłuste włosy

Postprzez KjakKornik » 27 Wrz 2017, 09:19

Mi też bardzo pomogło stosowanie oleju kokosowego, więc polecam :)
Zapraszam Was na moją stronę.
Awatar użytkownika
KjakKornik

Postprzez jozef321 » 28 Wrz 2017, 06:02

tak to już jest

Postprzez joanna890 » 09 Paź 2017, 13:57

Na pewno jeśli będziemy używać coraz mocniejszych szamponów to doprowadzimy do jeszcze gorszego stanu , bo skóra głowy będzie podrażniona będzie produkować coraz więcej sebum aby ją nawilżyć i zapędzimy się w takie koło . Warto przejść na dobrą delikatną pielęgnację nawilżający szampon dla naszej skóry głowy będzie wybawieniem :)
joanna890

Postprzez KolagenColway_com » 10 Paź 2017, 07:39

Nie chodzi o to aby używać mocnego szamponu, a tego dobrego i skutecznego który odżywi nasze włosy, aczkolwiek lepsza kuracją będzie ich olejowanie, tutaj w szczególności warto wybrać olejek arganowy i kokosowy.
KolagenColway_com

Postprzez arnika » 10 Paź 2017, 07:44

Tez kiedyś miałam problemy z przetluszczającymi się włosami, pomogla zmiana szamponu i tez zauważyłam że jak dawalam odżywkę na cale włosy to były szybciej tluste (może źle dobrany produkt, nie wiem) jak przestalam, i zaczęłam dawać odżywkę tylko na końcówki i zmienilam szampon z kremowego na taki lżejszy pomogło. Ale moze to powazniejszy problem u Ciebie i warto się poradzić dermatologa?
arnika

Postprzez poledancerka » 29 Paź 2017, 13:08

ten problem też mi towarzyszy i tak na prawdę dziewczyny nie mam pojęcia jak sobie z nim poradzić . codzienne mycie mnie wykańcza. nie wiem może przez to że jestem przez cały dzień poza domem + treningi . tak na prawdę z pomocą przychodzą mi suche szampony https://kontigo.com.pl/wlosy/pielegnacj ... mpony.html . Wiem że nie jest to zbyt dobre rozwiązanie ale moje włosy to prawdziwy dramat !
poledancerka

Postprzez Sylwianaa » 14 Gru 2017, 14:05

Znam ten problem, bo sama przez wiele miesięcy borykałam się z przetłuszczającymi się włosami. Podstawa to dobry szampon. Ja znalazłam idealny szampon w hurtowni fryzjerskiej http://www.ivasklep.pl . Przede wszystkim też trzeba zrezygnować z nakładania odzywek czy masek bez spłukiwania, bo to bardzo obciąża włosy.
Sylwianaa

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pielęgnacja włosów

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości