weterynarz warszawa

Re: weterynarz warszawa

Postprzez anksa » 11 Cze 2018, 14:03

Często chodzę z moim pupilem do weterynarza, ale to dzięki klinice http://primavet.waw.pl/, której zaufałam i wiem, że są w stanie zrobić wszystko aby go wyleczyć z różnych chorób
anksa

Postprzez julka » 10 Wrz 2018, 10:35

Nie znam zadnego dobrego weterynarza w Wawie. Ale to trudny zawod. Warto dodać, że lekarz weterynarii moze pracowac w inspekcjach, laboratoriach czy placowkach badawczych. Jego praca ogranicza sie nie tylko do leczenia zwierzat- moze też leczyć choroby odzwierzęce czy kontrolować żywność pochodzącą od zwierząt.
julka

Postprzez kaman » 17 Wrz 2018, 14:06

a ja znam świetnego weterynarza. Na Grenadierów jest profesjonalna klinika weterynaryjna VET4PET i tam jest kilku specjalistów godnych polecenia. Najlepiej będzie jak się po prostu udasz ze zwierzakiem do nich i tam już cię odpowiednio pokierują co gdzie i jak
kaman

Postprzez pusheen25 » 11 Paź 2018, 18:41

Myślę, że Vet4Pet to jedna z lepszych lecznic weterynaryjnych w Warszawie. Leczyłam tam mojego buldożka, który zmagał sie z niedowładem łapek. Dopiero tam trafiłam na kompetentny personel i lekarza- dr Nowickiego- który zaproponował skuteczny plan leczenia z wykorzystaniem nowoczesnych metod. Polecam!
pusheen25

Poprzednia

Wróć do HydePark - luźne rozmowy na różne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości