Warszawa - Dietetyk

Warszawa - Dietetyk

Postprzez marysiu » 15 Gru 2017, 20:29

Szukam dobrego i profesjonalnego dietetyka z miasta Warszawa. Czytałem nieco o różnych gabinetach i poradniach i słyszałem, że LiveDiet24.com to dobry dietetyk, może jednak znacie jeszcze kogoś godnego polecenia? Może być też osoba świadcząca usługi online, bo i tak chcę ogarniać wizyty przez internet.
marysiu

Re: Warszawa - Dietetyk

Postprzez MeegZed » 11 Sty 2018, 14:18

Mi się udało. Dobry dietetyk (Warszawa) zajął się moją wagę i ją pięknie zredukował w ciągu 3 miesięcy o 8 kg!! Jestem mega zadowolona, szykuje się na sezon wakacje 2018!! Będzie ogień.
Potrzebujesz motywacji w walce o idealną sylwetkę? Znajdziesz je tutaj: http://moje-odchudzanie.net.pl/
Awatar użytkownika
MeegZed

Postprzez kalinowska » 12 Sty 2018, 13:49

U mnie największym problemem było jedzenie przed snem. Teraz mam odpowiednią dietę i wiem co co jeść na diecie na kolację i jak i o których godzinach układać posiłki. Sama na pewno bym sobie tak z dietą nie poradziła
kalinowska

Postprzez sybilka34 » 14 Sty 2018, 16:01

No bo dietę układamy pod własne predyspozycję, styl życia, aktywność fizyczną i zawodową... Tak szczerze każdy z nas powinien korzystać z porad dietetyka, nie tylko wtedy jak chcemy schudnąć itp. :) Mąż jest sportowcem i korzysta z usług Porta Medica i dietetyk Kariny Świerczewskiej. Bez tego ani rusz tak naprawdę. Sama też myślę się zapisać na taką konsultację, w Porta Medica amatorami i zwykłymi śmiertelnikami jak ja też się zajmują :) A w Warszawie jak już układać dietę to tylko tam. Informacja bardzo dobrze sprawdzona.
sybilka34

Postprzez AnnaMarie711 » 28 Lut 2018, 10:45

Najłatwiej szukać przez miejsca proponujące spis dietetyków. W sumie wpisując w Google też bez problemu znajdziecie odpowiednie osoby na takich stanowiskach. Sprawdzcie sobie platformę Kcalmar, która oprócz wyszukiwarki dietetyków proponuje specjalny program dla dietetyków Kcalmar.pro. Świetna opcja dla znalezienia nowych klientów i usprawnienia swojej pracy. Macie dostępnych 800 gotowych już przepisów, łatwy kontakt z klientami i sporo automatyzacji w układaniu diet.
AnnaMarie711

Postprzez mia2015 » 23 Mar 2018, 13:28

Można samemu spróbowac ograniczyc miskę, z pomoca przychodzi nam internet i takie programy jak ten https://dieta17.pl/ do liczenia kalorii na telefon, dodajesz tam swoje ulubione potrawy i wiesz ile kalroii zjadasz, to proste.
mia2015

Postprzez Tysia » 23 Mar 2018, 14:48

Ja tam sama układam sobie dietę
Awatar użytkownika
Tysia

Miejscowość: Gdynia

Następna

Wróć do HydePark - luźne rozmowy na różne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości