Walka z celulitem

Naturalne metody pielęgnacji, jak pozbyć się cellulitu, depilacja, zabiegi w spa.

Walka z celulitem

Postprzez es.meralda » 09 Paź 2017, 11:47

Póki co przegrana :( słyszałam że cwiczenia robią dobrze na celulit, pływanie i jakies tam rozciągania ale juz kilka tygodni sie męcze i nie widze absolutnie żadnych rezultatów. Troche to demotywuje. Czy wy macie jakies sprawdzone sposoby na pomaranczowa skórke? Spróbuje wszystkiego byle nie zrujnowało mojego budżetu
es.meralda

Re: Walka z celulitem

Postprzez KolagenColway_com » 10 Paź 2017, 07:25

A jakich kosmetyków używałaś do tej pory? Pytam bo to też ważna kwestia, z doświadczenia polecam bazować na tych z kolagenem, który skutecznie redukuje cellulit i wygładza skórę, nadaje jej jędrności.
KolagenColway_com

Postprzez SulphurZdroj » 10 Paź 2017, 14:11

Wiele kobiet zmaga się z problemem “pomarańczowej skórki”. Całkowite jej pozbycie się nie jest łatwe, ale istnieje kilka sposobów, aby w jak największym stopniu zredukować jej widoczność. Ćwiczenia są jednym z nich. Musisz być cierpliwa i systematycznie pracować na efekt - być może kilka tygodni to trochę za mało, więc nie zniechęcaj się i kontynuuj :) W szybszym osiąganiu rezultatów może pomóc dobry kosmetyk, na przykład masło borowinowe marki Sulphur. Jego działanie polega na pobudzaniu produkcji kolagenu i elastyny, odpowiedzialnych za jędrność skóry. Oprócz tego stosowanie masła opóźnia procesy starzenia skóry oraz odpręża i obniża poziom stresu. Najlepiej stosować 2 razy dziennie w seriach 2-3 tygodniowych.
Przedstawiciel firmy Sulphur Zdrój, 28-100 Busko Zdrój ul. Jana Rokosza 18, tel. 41 378-78-93
SulphurZdroj

Postprzez es.meralda » 11 Paź 2017, 07:42

Sama nie wiem. Już stosowałam jakies balsamy antycelulitowe i nie poskutkowały, chociaz prawdą jest że z systematycznością u mnie różnie, czasem tak mi sie nic nie chce wieczorem że odpuszczam wszystko co wykracza poza szybki prysznic. No ale nie ma co marudzic jak sie chce tego pozbyc, nie?
es.meralda

Postprzez Unlapin_pl » 11 Paź 2017, 09:46

Wiesz, właśnie tutaj podstawą jest ta systematyczność danej kuracji jaką stosujesz, jeżeli odpuszczasz ja wieczorami to też trudno o dobre efekty. Jakich balsamów i kosmetyko ogólnie używałaś czy nadal stosujesz?
Unlapin_pl

Postprzez SulphurZdroj » 12 Paź 2017, 08:40

Regularne stosowanie kosmetyku, tak samo jak regularne ćwiczenia, są nieodzowne, aby osiągnąć zamierzone efekty. Mam dla Ciebie jeszcze jedną propozycję: buskie SPA siarczkowe do stosowania pod prysznicem. Nie wymaga dodatkowych zabiegów pielęgnacyjnych po kąpieli, wystarczy wetrzeć je w ciało tak samo jak żel pod prysznic, a potem delikatnie osuszyć ciało ręcznikiem. Dzięki swoim właściwościom keratoplastycznym zwiększa elastyczność skóry, wygładza ją i oczyszcza. Ten i inne produkty znajdziesz na naszej stronie internetowej: http://www.sulphur.com.pl/. W razie dodatkowych pytań pozostaję do dyspozycji.
Przedstawiciel firmy Sulphur Zdrój, 28-100 Busko Zdrój ul. Jana Rokosza 18, tel. 41 378-78-93
SulphurZdroj

Postprzez kejti83 » 01 Lis 2017, 17:38

W salonie Coco-Time miałam okazję korzystać z endomasażu. Podchodziłam z rezerwą do tematu, bo już różne masaże stosowałam. Ale endomasaż okazał się strzałem w 10. Zabieg ten wykonywany jest na urządzeniu Modente. Działa na kilku płaszczyznach - fale radiowe, podczerwieni, mechaniczna stymulacja. Potrzeba kilka zabiegów by efekty były widoczne, ale zdecydowanie warto.
kejti83

Następna

Wróć do Pielęgnacja ciała

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości