Walka z celulitem

Naturalne metody pielęgnacji, jak pozbyć się cellulitu, depilacja, zabiegi w spa.

Re: Walka z celulitem

Postprzez ewelinka » 27 Wrz 2018, 08:11

Powiem tak, próbowałam wielu metod i żadne kremy czy inne specyfiki mi nie pomogły. Tak samo zdrowe odżywianie i dużo sportu.. Długo szukałam w internecie odpowiedzi na swoje pytanie Jak się pozbyć cellulitu. I wiecie co ? W końcu jakimś zupełnym przypadkiem trafiłam na stronę kliniki SC Beauty i tam mają opisane działanie maszyny Celar AWT, która falą uderzeniową likwiduje cellulit. Troszkę więcej poczytałam na forach i zapisałam się na serię zabiegów. Kilka dni temu miałam szósty zabieg i cellulitu nie ma. Sama byłam w szoku :)
ewelinka

Postprzez molly » 23 Paź 2018, 11:26

Tyle to i ja wiem, miałam to samo, dopiero po zabiegach icoon laser w klinice https://artederm.pl/ cellulit zaczął mi znikać, kilka sesji i masz po problemie, żałuję że wcześniej nie poszłam na te zabiegi
molly

Postprzez dankalol » 07 Lis 2018, 13:40

Kremy nic nie pomogą . Ćwiczenia i zabiegi są długotrwałe, a mało efektowne. Najlepiej poddać się jakiemuś zabiegowi zwalczający cellulit. Ja tak zrobiłam bo po domowych sposobach rezultatów nie było. W gabinecie polecono mi zabieg sprzętem kosmetycznym Magnifico, pozbyłam się uporczywego cellulitu, do tego poprawiła mi się sylwetka, a skóra zrobiła się wygładzona. Kobietki na prawdę polecam bo działa cuda !
dankalol

Postprzez wiktoria91 » 18 Lis 2018, 13:12

mi też na cellulit nic nie pomogło więc poddałam się zabiegowi w klinice melitus w Warszawie u Pani doktor Urszuli Kozłowskiej. Z cellulitem długo się męczyłam, wstydziłam się chodzić na basen czy rozbierać na plaży i niepotrzebnie więc jeśli mogę doradzić to nie czekajcie, nie psujcie sobie nerw i idzcie do zaufanej kliniki.
wiktoria91

Postprzez Colway.pl » 21 Lis 2018, 15:40

Witam Wszystkich Użytkowników na forum :) Jeżeli chodzi o walkę z cellulitem to faktycznie jest ona bardzo uciążliwa oraz męcząca, ale można go w znaczy sposób zredukować po przez stosowanie kosmetyków na bazie kolagenu, polecam serię Colway- słyszałyście już o niej?
Colway.pl

Postprzez aleks454 » 29 Lis 2018, 15:58

Chciałam polecić gabinet medycyny estetycznej http://tarkiewicz.pl/uslugi/depilacja-laserowa-lublin/ zajrzyjcie na stronę
aleks454

Poprzednia

Wróć do Pielęgnacja ciała

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości