używacie naturalnych kosmetyków ?

Oczyszczanie twarzy, mikrodermabrazja diamentowa, peeling chemiczny, nawilżanie skóry, botox.

używacie naturalnych kosmetyków ?

Postprzez evelajna » 13 Lip 2018, 21:13

Jak to u Was jest jeśli chodzi o naturalne kosmetyki ? Używacie ? Sądzicie, że faktycznie są duzo bardziej skuteczne ? Coraz częściej czytam o szkodliwości tych wszystkich konserwantów i parabenów...
evelajna

Re: używacie naturalnych kosmetyków ?

Postprzez tykk » 16 Lip 2018, 15:49

trochę nie mam czasu na takie zabawy, kiedys robiłam sobie ziołowy tonik, ale wiadomo, człowiek nie ma siły na takie rzeczy ale staram się używac jak najwiecej kosmetyków o prostych składach, oleje nawilżające a najlepszym peeelengiem jest kawa:)
tykk

Postprzez wiola438 » 17 Lip 2018, 19:50

Ciesze sie, że zaczęliśmy interesować się tym, co daje nam natura i umiejętne komponowanie naturalnych kosmetyków to chyba super wynalazek. Niestety są i wpadki, ale nie u znanych marek. Na https://www.warsztatpiekna.pl/pl macie do wyboru wiele linii kosmetyków do całego ciała, także dla dzieci czy dla osób z cera problematyczną. To coraz częstsze przypadłości - zanieczyszczenie środowiska i sposób życia na to w głównej mierze wpływają więc warto to zmienić i zadbać, by dostarczyć skórze tego, czego bardzo potrzebuje. W tym akurat pomaga ich kosmetolog - cenne wskazówki pozwalają wybrać z ich oferty to, co potrzebne akurat Tobie.
wiola438

Postprzez dankalol » 19 Lip 2018, 11:23

no pewnie, że używamy :) ja wcześniej kremy czy maseczki kupowałam w drogeriach i ciągle miałam jakieś problemy skórne. No niestety, ale ich skład pozostawiał wiele do życzenia.. Odkąd przerzuciłam się tylko na produkty naturalne to te problemy już mnie nie dotyczą. Obecnie używam kosmetyków Eldan Cosmetics i jestem bardzo zadowolona z ich działania.
dankalol

Postprzez ja88 » 21 Lip 2018, 11:35

Jeżeli chodzi o kosmetyki naturalne to warto wybierać te które są na bazie olejku konopnego. Dlaczego? ponieważ olejek konopny Posiada w sobie cbd czyli związek konopi leczniczej który jest odpowiedzialny za jej lecznicze właściwości. Olejek konopny jest co raz częsciej wykorzystywany w przemysle kosmetycznym więc nie powinno byc problemu z kupieniem go.
ja88

Postprzez dusia » 21 Lip 2018, 17:45

dankalol ja też używam kosmetyków Eldan Cosmetics i je polecam. Dowiedziałam się o nich od mojej kosmetyczki, która na co dzień pracuje na nich w swoim gabinecie. Generalnie są ok, najważniejsze to to, że nie podrażniają ale to akurat zasługa odpowiedniego składu.
dusia

Postprzez evelajna » 21 Lip 2018, 18:23

dziekuje Wam wszystkim za tak liczne odpowiedzi :) Nazwa Eldan Cosmrtics już gdzieś mi się obiła o uszy ale w temat się nie zagłębiałam i jak się okazuje to był błąd. Możecie polecic jakieś dobre kosmetyki od nich na początek ? Wolę kupować rzeczy juz sprawdzone :)
evelajna

Następna

Wróć do Pielęgnacja twarzy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości