używacie naturalnych kosmetyków ?

Oczyszczanie twarzy, mikrodermabrazja diamentowa, peeling chemiczny, nawilżanie skóry, botox.

Re: używacie naturalnych kosmetyków ?

Postprzez dankalol » 01 Lis 2018, 09:58

Moim zdaniem nie ma nic lepszego niż kosmetyki naturalne, do cery,ciała czy włosów. Ja wybrałam markę Eldan Cosmetics, jestem jej wierną fanką i już nie zamienię tych świetnych kosmetyków na te chemiczne z drogerii. Posiadam już tonik, mleczko i krem. A ostatnim nabytkiem jest maska AKTIVEL ACTIVATING FLUID. Potrzebowałam czegoś takiego, ponieważ miałam trochę zmian trądzikowych, a maska świetnie sobie z nimi poradziła.Ma działanie złuszczające oraz skutecznie usuwa martwy naskórek. Jestem bardzo zadowolona z tych produktów, więc polecam i wam dziewczyny :)
dankalol

Postprzez lusia » 02 Lis 2018, 10:31

Mi ostatnio koleżanka poleciła produkty od Nova Kosmetyki - znacie tę firmę? Z ich produktami możecie zapoznać się na stronie https://novakosmetyki.pl/. Uważam, że warto zwrócić na nie uwagę bo składy są bardzo ciekawe. Przede wszystkim nie ma w nich parabenów, GMO, sztucznych barwników czy silikonów. Wydaje mi się to bardzo dobrym rozwiązaniem.
lusia

Postprzez ditan » 09 Lis 2018, 17:56

Naturalne kosmetyki sa bardzo fajne, bo maja dobry sklad, nie uczulaja, praktycznie kazdy moze ich stosowac, maja sprawdzony dermatologicznie sklad. Tez mnie zaciekawily i teraz uzywam takze takich https://konopmed.pl/ kosmetykow konopnych. Bez problemu moga one nam pomagac w zachowaniu dobrej kondycji naszej skory. W takich przypadkach jak tradzik czy luszczyca bardzo sie sprawdzaja.
ditan

Postprzez Domka » 15 Lis 2018, 08:58

Hej potrzebuje kremu który naprawdę mocno nawilża, mam strasznie suchą skórę, chce kremu który szybko się wchłania, nie pozostawia tłustego efektu. Czy ktoś zna krem nawilżający Calluna Medica ? Bo mają też maseczki z biocelulozy nawilżające. Co może o nim powiedzieć? Chodzi mi o skórę twarzy a z opisu produktów brzmi zachęcająco.
Domka

Postprzez Strelka » 17 Lis 2018, 12:04

Znajoma korzystała i sobie raczej chwaliła. Jakoś nie dopytywałam się konkretnie o to bo to nie sa kosmetyki dla mnie. Na pewno jak miałabym cos polecic jakieś kosmetyki to na pewno byłyby to kosmetyki naturalne. Teraz przekonałam się do Polskiej firmy BioIg mają spory wybór porządnych kosmetyków. Te serum https://www.bioiq.eu/pl/dla-twarzy/141- ... -30ml.html mam teraz na celowniku. Fajnie, że tego typu produkty stały się coraz bardziej popularne i łatwo dostepne.
Strelka

Postprzez NiebieskiDiament.pl » 21 Lis 2018, 15:57

Jeżeli kosmetyki to tylko i wyłącznie te naturalne co do których mam pewność składu oraz działania. W szczególności polecam krem Niebieski Diament, informacje na jego temat znajdziecie na naszej stronie.
NiebieskiDiament.pl

Postprzez Finezjaq323 » 23 Lis 2018, 12:32

Też jestem zwolenniczką naturalnych produktów. Ostatnio oglądam w tv taki program o tym, że nasze ciała współczesnie są zdecydowanie faszerowane zbyt dużą ilością chemii. Co z tego, że kosmetyki ładnie pachną, sprawiają że skóra jest gładka jak w konsekwencji nam szkodzą? Ja wolę naturalne kosmetyki i jak najmniejszą ich ilośc. Do ciała w zupełności wystarczy szare mydło 7 ZIÓŁ od HB. W składzie ma wyciąg z liści brzozy, kwiatów lipy i soki z krwawnika, skrzypu polnego, pokrzywy, rozmarynu oraz szałwii. Sama natura.
Finezjaq323

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pielęgnacja twarzy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości