Urządzanie mieszkania

Re: Urządzanie mieszkania

Postprzez ilhiaana » 16 Kwi 2018, 02:26

Swoje mieszkanie chcę urządzić w stylu angielskim, w którym zakochałam się od pierwszego wejżenia, gdy trafiłam na ten artykuł https://www.dulux.pl/pl/artykuly/styl-angielski . Jest to styl, który idealnie pasuje do mojej osobowości. Obawiam się tylko tego, że będe miała problemy ze znalezieniem i kupieniem mebli pasujących do tego stylu. Może ktoś z Was zna sklepy z takimi meblami?
ilhiaana

Postprzez Tysia » 16 Kwi 2018, 14:50

Ja już mam urządzone
Awatar użytkownika
Tysia

Miejscowość: Gdynia

Postprzez ilhiaana » 25 Kwi 2018, 12:14

W trakcie urządzania mieszkania warto również nie zapomnieć o elementach dekoracyjnych. Sama wylicytowałam niedawno obraz, a właściwie dzieło sztuki znalezione na https://desa.pl. Obraz ten stanowi ciekawy element dekoracyjny, idealnie wpasowuje się do stylizacji mojego salonu. Ponadto dzieła sztuki oprócz funkcji dekoracyjnej mogą stanowić ciekawy sposób lokalizacji kapitału.
ilhiaana

Postprzez rita » 25 Kwi 2018, 21:00

Mi się podoba strasznie styl skandynawski i dlatego teraz po majówce chce zrobić delikatny remont. Mebli nie będę wymieniać bo za duże koszty, ale odmaluję z mężem ściany na takie dwa odcienie Skandynawska Prostota w połączeniu z Fiołkiem Alpejski. Znalazłam je w palecie duluxa kolory świata i wydaje mi się, że będą do siebie idealnie pasować. Wymienię też dekoracje - postawię na minimalizm
Awatar użytkownika
rita

Postprzez Mermagda0 » 26 Kwi 2018, 09:26

Mi to też najbardziej nowoczesny styl się podoba, a ten to chyba najlepiej widać w kuchniach i łazienkach. Ja teraz u siebie planuje generalny remont łazienki i głównie planuje postawić na szklane elementy wyposażenia. Juz znalazłam na https://krzemien.com.pl/products/umywalki-na-wymiar genialne umywalki robione na wymiar. Właśnie w takim stylu planuje urządzić łazienkę
Mermagda0

Postprzez lagom » 03 Maj 2018, 14:04

Ja mam teraz zagwozdkę jak urządzić swoja kuchnię. Chciałabym coś orientalnego.
lagom

Postprzez dybciowa » 17 Maj 2018, 10:18

Świetną opcją alternatywną dla kominków są wkłady, które nie tylko ogrzewają pomieszczenia, ale też są częścią wystroju. Super jest to, że można wymieniać obudowy kominkowe, przez co zmienia się cały wygląd pokoju. W moim mieszkaniu wykorzystałam takie rozwiązanie i jestem bardzo zadowolona! :)
dybciowa

PoprzedniaNastępna

Wróć do HydePark - luźne rozmowy na różne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości