Urokliwy ogród

Na różne tematy np. jak się ubierać, wybielanie zębów itp.

Urokliwy ogród

Postprzez og.pers » 29 Wrz 2017, 09:36

Urokliwy ogród to miejsce, w jakim możemy się zrelaksować i odpocząć po męczącym dniu. Bynajmniej nie każdy potrafi opracować projekt, przygotować i zadbać o ogród, który będzie żywym dziełem sztuki. Daj nam założyć swój ogród – jesteśmy zespołem, który ma świadomość oraz doświadczenie potrzebne do pracy z światem roślin.Spełnimy Twoje oczekiwania pod każdym wymogiem. http://www.ogrody-perspektywa.com.pl
og.pers

Re: Urokliwy ogród

Postprzez vex » 24 Paź 2017, 16:24

Oj, to prawda, nigdzie się tak nie odpoczywa jak w ogrodzie, nigdzie.
vex

Postprzez low » 26 Paź 2017, 11:39

Praca w ogrodzie niesamowicie uspokaja i to jest z niczym nie porównywalne. Przy dzisiejszym zgiełku życia - bezcenne.
low

Postprzez klamka » 27 Paź 2017, 07:47

O tak, macie rację. Ja swojego ogrodu nie wyobrażam sobie bez dużego basenu. Jednak zaczęłam się zatanawiać czy jest sens kupować basen stelażowy, którego co sezon trzeba chować , a zaczęłam rozmyślać nad basenem wbudowanym w ziemię. Sporo czytałam na ten temat i takie baseny mają świetne rozwiązania. Między innymi zadaszenia basenowe produkcji Pool Design Company są warte uwagi. A wy jakie macie baseny w swoich ogrodach?
klamka

Postprzez wokip » 17 Gru 2017, 22:44

Ja zawsze o takim marzyłam, aż w końcu mam własny piękny i uroczy ogród. w tym roku kupiłam sobie do niego meble i mam gdzie odpoczywać. Teraz oglądam jeszcze parasole ogrodowe bo nie ukrywam, że tego mi w tym roku zabrakło. Jak go kupie to dopełnię ogród o fajne miejsce w cieniu :)
wokip

Postprzez ja88 » 12 Sty 2018, 19:01

Jakiś czas temu ogród na plebani kościółka koło mojego bloku zmienił się nie do poznania. Mój syn jest ministrantem więc poprosiłam go aby podpytał proboszcza kto tak ładnie odbudował te zarośla. Syn spełnij misje i już wiem kto zajmie się moją działką Szkółka drzew Marek Gurgul Jeżeli nie macie czasu zadbac o ogród to bardzo polecam tą firmę. Ogród na plebani wygląda jak z bajki, na dniach będę dzwonić o wycenę mojego :)
ja88

Postprzez kewlar » 14 Sty 2018, 00:21

Sama nie podjęłabym sie wykonania projektu i realizacji ogrodu. Widziałam na http://trawarica.pl/ kilka ich ogrodów - o takim mi sie marzy, ale póki co kończę budowę. Kto wie, może gdybym mieszkała blisko Wrocławia to z nimi tworzyłabym oazę mojego spokoju?
kewlar

Następna

Wróć do Pozostałe

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości