Urokliwy ogród

Na różne tematy np. jak się ubierać, wybielanie zębów itp.

Re: Urokliwy ogród

Postprzez aniaola37 » 14 Sty 2018, 20:16

U mnie nie ma co brać się jeszcze za urokliwy ogród. Mam nie za miłych sąsiadów a nie chce też stawiać wielkiego murowanego ogrodzenia. Posadziłam jakiś czas temu tuje, pomógł mi w tym artykuł https://www.gardenowo.pl/blog/tuje-jak- ... elegnowac/ jednak teraz musze trochę lat poczekać aż podrosną do w miare normalnych rozmiarów
aniaola37

Postprzez sosna » 12 Lut 2018, 16:27

co do projektowanie ogrodu to tu skorzystałabym z pomocy specjalisty. Pod kątem gatunków które mają razem przetrwac i ładnie wyglądac cały rok;)
sosna

Postprzez znudzona » 02 Mar 2018, 09:45

My nasz ogrod robiliśmy sami, posiłkowaliśmy się poradami z internetu i muszę przynać ze całkiem ładnie nam wyszło. Ostatnio przeglądając internet znalazłam rozwiązanie w postaci https://euroogrod.com.pl/pol_m_Agrotkan ... 11102.html Czy moze ktoś z was korzystał z siatek ochronnych? Czy zdają egzamin? Zauważyłam że są to siatki znanych producentów i ceny sa całkiem przyzwoite.
znudzona

Postprzez adams320 » 15 Mar 2018, 11:55

Ja miałem też problemy z założeniem ogrodu. Szukałemw internecie, i znalazłem firmę z Krakowa(Ogrody-Perspektywa.com.pl która świadczy takie usługi. W 2015 miałem zaniedbany ogród, a teraz po ponad 3 latach wygląda pprzepięknie, i nie mogę znów doczekać się wiosny, aby móć aktywnie wypoczywać w swoim ulubionym miejscu. Co do cen za pielęgnacje, to jest naprawdę bardzo tanio w porównaniu do konkurencji, no i rzetelność wykonywanych działąń na najwyższym poziomie.
adams320

Postprzez minomags » 15 Mar 2018, 14:37

Dziękuje wam, bardzo ciekawe pomysły na ogrody podajecie
minomags

Postprzez ElNino » 22 Mar 2018, 14:20

To prawda, że aranżacja ogrodów nie jest taka prosta. Ja też myślałam, że uda mi się samodzielnie zaprojektować kawałek zieleni ale nic z tego nie wyszło. Na ogrodach trzeba się znać i mieć wizję - u mnie tego zabrakło. Ostatecznie zdecydowałam się na firmę ogrodniczą, która wykonała projekt a także założyła ogród. Panowie poinstruowali mnie jak dbać o rośliny aby cały czas były piękne.
ElNino

Postprzez Cysia » 27 Mar 2018, 09:57

Dla mnie też jest wazne by ogród świetnie się prezentował. Aktualnie szukam do mojego ogrodu jakiś łądnych mebli.Z tego co widziałam to tutaj https://ogrodolandia.pl/technorattanowy-fotel-paulina jest w czym wybierac. pewnie postawie na meble z technorattanu
Cysia

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pozostałe

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości