Ulubione letnie ubrania

Nasze zakupy - kosmetyki, ubrania, do domu i mieszkania, prezenty i inne.

Re: Ulubione letnie ubrania

Postprzez ewcia15 » 16 Lis 2016, 23:41

Zdecydowanie sukienki :)
ewcia15

Postprzez Ivka » 23 Gru 2016, 12:21

Sama też lubię nosić sukienki szczególnie latem. Powiem Wam jednak, że od jakiegoś czasu nie do końca czuję się dobrze w tym, co noszę. Dlatego też tak sobie pomyślałam, że bardzo fajną opcją mogłyby być dla mnie, jak i pewnie wszystkich kobiet szukających swojego stylu zakupy ze stylistką http://nikitina.pl/ . Pani Julia na pewno doskonale doradzi każdej z nas, w czym wyglądamy dobrze, wobec czego rozwiązanie to wydaje mi się bardzo ciekawe.
Ivka

Postprzez ilhiaana » 22 Lut 2017, 15:30

W moim przypadku są to oczywiście buty. Muszą być wygodne i bardzo dobrze się prezentować i takie buty znalazłam na stronie https://sklep.adrenaline.pl/product-pol ... 9-020.html Środkowa podeszwa z tworzywa Phylon zapewnia lekką amortyzację. Widoczny moduł Max Air zapewnia maksymalną ochronę przed wstrząsami. Siateczka w przedniej części stopy i perforacje w pięcie gwarantują właściwą wentylację stopy. Wyściółka Solarsoft zapewnia najwyższy możliwy komfort.
ilhiaana

Postprzez nina955 » 10 Mar 2017, 14:20

Latem najbardziej lubię ubierać zwiewne sukienki. :)
nina955

Postprzez active » 30 Mar 2017, 13:13

ja ostatnio odkryłam fajne miejsce z ciuchami i na te lato planuje się zaopatrzyć w nowe ciuszki właśnie tam, mowię o tej hurtowni odzieżowej: http://xtrend.pl/ po pierwsze maja konkurencyjne ceny, po drugie można tam znaleźć takie ciuchy jakich nie dostaniecie w typowych sieciówkach, a po trzecie jakość jest nieporównywalnie lepsza. Wiem, bo już zamawiałam u nich spodnie. A trafiłam tam, bo koleżanka mi pokazała ten sklep, która od dawna się u nich ubiera. A zawsze się zastanawiałam gdzie ona kupuje takie ciekawe ciuchy. Polecam.
active

Postprzez Anżelka » 02 Kwi 2017, 20:23

sukienki sukienki i jeszcze raz sukienki;) zwłąszcza w typie boho, zwiewne i w etniczne wzory na wieczór koniecznie z jakąś fajną biżuterią;)
Anżelka

Postprzez Berenika4 » 07 Kwi 2017, 08:50

Chyba najbardziej lubię midi sukienki i trampki do tego. Chociaż uwielbiam też zwiewne maxi. Na szczęście z miniów już wyrosłam, choć przyznam, że był szał:) Teraz tez od czasu do czasu się w nie wcisnę, ale jednak stawiam na te dłuższe, nawet teraz kiedy o tym piszę, kojarzą mi się z latem <3 Chcę już!
Spójrzcie tylko jakietapety na ścianę mogą być piękne.
Berenika4

PoprzedniaNastępna

Wróć do Zakupy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości