Ulubione letnie ubrania

Nasze zakupy - kosmetyki, ubrania, do domu i mieszkania, prezenty i inne.

Re: Ulubione letnie ubrania

Postprzez Queash » 30 Maj 2018, 23:59

Ja chyba nie mam ulubionych ubrań na lato. Zawsze w sumie kupuję sobie coś nowego. W tym miesiącu dopiero co złożyłam zamówienie w tym sklepie https://www.sinfashion.pl/ i właśnie czekam na dostawę. Jeśli też chcecie kupić sobie jakiś nowy ciuszek polecam wam tam zajrzeć. Na prawdę jest w czym wybierać!
Queash

Postprzez maksowa » 04 Lip 2018, 14:55

Moimi ulubionymi letnimi ubraniami są krótkie sukienki. Podczas wakacji właściwie nie zakładam nic innego. Wybieram je, ponieważ są nie tylko wygodne i przewiewne, ale także bardzo kobiece, więc czuje się w nich bardzo dobrze. Ewentualnie bardzo lubię też krótkie kombinezony :)
maksowa

Postprzez tykk » 16 Lip 2018, 16:49

proste, zwiewne sukienki w typie etno i boho, wieczorem do tego ciężka mosięzna bizuteria i sandałki na obcasie i wygląda sie jak milion dolarów;)
tykk

Postprzez patrycjas » 17 Lip 2018, 14:37

Moje ulubione ubrania to przede wszystkim przewiewne spódnice i sukienki, najbardziej lubię te maxi. Super sprawdzają się na co dzień i do pracy
patrycjas

Postprzez husteren » 26 Lip 2018, 19:09

Ja uwielbiam sukienki. W sklepaach stacjonarnych zęsto ciężko znaleźc coś ciekawego, na szczęście przez internet można dziś robić zakupy, np. w sklepie Merg.pl:
Image
Warto dziś robić zakupy przez intrente, również jeżlei chodzi o ubrania ;)
husteren

Postprzez dama pik » 02 Sie 2018, 14:35

Ja i moja rodzina zamawiamy już od dawna większość rzeczy przez internet. Mama co prawda jeszcze nie opanowała dobrze robienia w ten sposób zakupów, jednak z moją pomocą przynajmniej raz w miesiącu wybiera coś ze sklepów online. Tym bardziej, że jak to mówi - sama widzi ogromną różnicę w cenach. Na przykład ostatnio była zachwycona asortymentem sklepu https://www.modi4moda.com/ . Mają sukienki, spodnie, bluzki, kurtki, dodatki i wiele innych rzeczy dla Pań. Dobra jakość, niskie ceny i szybka dostawa to ich wizytówki.
dama pik

Postprzez sanqi » 07 Sie 2018, 10:49

Ładna sukienka :) ale nie na co dzień . ja tam latem noszę koszulki i szorty, tu np. macie fajne tanie t-shirty :)
sanqi

PoprzedniaNastępna

Wróć do Zakupy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości