Ubranka dla dzieci - gdzie kupujecie?

Nasze zakupy - kosmetyki, ubrania, do domu i mieszkania, prezenty i inne.

Re: Ubranka dla dzieci - gdzie kupujecie?

Postprzez BucikSklep.pl » 30 Mar 2018, 08:05

Jeżeli chodzi o mnie to także z reguły zamawiam w dobrych sklepach internetowych co do których mam pełne zaufanie i gdzie jakość ubranek stoi na wysokim poziomie. To bardzo ważne aby ubranka nie były do wyrzucenia już po pierwszym praniu.
BucikSklep.pl

Postprzez Beryl213 » 02 Kwi 2018, 16:35

Osobiscie robie zakupy na stronie https://www.gluck.pl/lozeczka-kolyski-325/ , poniewaz uwazam, ze maja bardzo dobre ceny i znakomitej jakosci produkty. W ich ofercie znajdziesz m.in. kołysku dla niemowlat i wiele wiecej. Polecam kazdemu rodzicowi, zakupy przez internet oszczedzaja duzo czasu.
Beryl213

Postprzez dzieciaczkowa » 17 Kwi 2018, 15:50

Ja największy problem miałam zawsze z zakupem sukienek dla mojej córki. Przez długi czas w ogóle nie chciała ich nosić, bo twierdziła, że bardzo przeszkadzają jej w zabawie i są niewygodne. Przekonała się, kiedy kupiłam jej dwie sukienki Mayoral, teraz nie chce chodzić już w niczym innym. Nadają się nie tylko na co dzień, ale też na rodzinne uroczystości, co jest dla nas bardzo praktyczne.
dzieciaczkowa

Postprzez leoonarrd21 » 18 Kwi 2018, 19:25

Z racji tego, że jest wiosna i temperatury lubią sie jeszcze wahać szukałem ostatnio jakiejś kurtki dla swojego synka. Pochwalę się wam, że największy wybór znalazłem na mybaze i jeśli również szukacie jakiś dobrej jakości ubrań dla swoich dzieci to na pewno dobrze będzie jeśli tam zajrzycie!
leoonarrd21

Postprzez kejti83 » 22 Maj 2018, 19:37

Ja ciuszki dla mojej córeczki kupuję tylko w internecie - wyszukuję oryginalnej i nietuzinkowej odzieży dziecięcej i obuwia dla dzieci, jak przykładowo tu https://tylkoono.pl/buty-dla-dzieci i po prostu dodaję do koszyka. Nie ma się co bać, trzeba iść z duchem czasu. Kosmetyki dla dzieci też kupuję w ten sposób i nigdy nie miałam z niczym problemu, także polecam.
kejti83

Postprzez PikPik.pl » 23 Maj 2018, 10:26

Ubranka dla dzieci często kupuje w sklepach internetowych, zresztą podobnie jak pozostałe akcesoria oraz zabawki, akurat ich szeroki wybór znajdziecie u nas na PikPik.pl
PikPik.pl

Postprzez foszalorna » 04 Cze 2018, 10:41

Ubranka kupuje raczej stacjonarnie bo wolę dotkąć z jakiego są materiału żebu nie podrażniły skóry dziecku. Buty kupuje w sieci, bo jest taniej i większy wybór. Teraz poluje na fajne kalosze dziecęce dla chłopca. Na stronie https://www.ceneo.pl/Kalosze_dzieciece są fajne z robotem i takimi uszami u góry do zakładania buta. Co o nich myślicie?
foszalorna

PoprzedniaNastępna

Wróć do Zakupy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości