Ubezpieczenie jakie?

Re: Ubezpieczenie jakie?

Postprzez boddekk » 09 Lut 2018, 15:09

Osobiście polecam ubezpieczenie w niemczech Polecam ją wszystkim moim znajomym. Mają naprawdę dobrą ofertę, jeśli planujecie pobyt w Niemczech to lepszej oferty nie znajdziecie ! :)
boddekk

Postprzez sulej19 » 19 Lut 2018, 12:24

A ja z kolei mogę polecić ze swojej strony ubezpieczenie typu Zielona Karta. Przydaje się ono zwłaszcza osobom, które często podróżuję do krajów leżących poza Unią Europejską. Nam to ubezpieczenie przydało się bardzo podczas podróży poślubnej, w ramach której (za moją namową) wybraliśmy się do Macedonii i Serbii. Zwiedziliśmy wiele urokliwych miejsc, a że byliśmy ubezpieczeni, to nie musiałam się obawiać żadnych nieprzyjemnych wypadków. Mogę Wam polecić Gothaera - z usług tej firmy żeśmy korzystali, a ponadto ubezpieczyłam tam niedawno swój samochód - https://www.gothaer.pl/pl-dla-ciebie-produkt/58319/samochod/ubezpieczenie-autocasco
sulej19

Postprzez cytryna » 11 Mar 2018, 17:41

adee napisał:Fajny ten kalkulator.Można wyszukać na nim ubezpieczenie tańsze nawet kilkaset zł.

Cuk to multiagencja, mają polisy wielu firm, stąd niższe ceny.
cytryna

Postprzez lolaks » 27 Mar 2018, 08:03

A to nawet tego nie wiedziałam, muszę sprawdzić
lolaks

Postprzez lagom » 03 Maj 2018, 13:19

Dobre wycieczki mają już od razu w sobie ubezpieczenie. NIe trzeba się martwić.
lagom

Postprzez ilhiaana » 17 Lip 2018, 13:15

Jeżeli już jesteśmy przy temacie ubezpieczeń, to ja od siebie dodam, iż w przypadku osób często podróżujących własnym samochodem dobrym rozwiązaniem może być wykupienie dodatkowego ubezpieczenia assistance. Sama bardzo często jeżdżę własnym samochodem, dlatego po przeanalizowaniu i porównaniu licznych ofert postanowiłam skorzystać z oferty dostępnej na stronie https://www.uniqa.pl/ubezpieczenia-dla-ciebie/ubezpieczenie-assistance. Dzięki takiemu rozwiązaniu mam pewne poczucie bezpieczeństwa podczas dłuższych wyjazdów, ponieważ ubezpieczenie takie obejmuje między innymi holowanie samochodu, czy zapewnienie pojazdu zastępczego. Można liczyć także na pokrycie kosztów noclegu w czasie naprawy auta czy zorganizowanie kontynuacji podróży.
ilhiaana

Postprzez adee » 02 Sie 2018, 19:13

cytryna napisał:Cuk to multiagencja, mają polisy wielu firm, stąd niższe ceny.

W Warszawie są na Puławskiej.
adee

Poprzednia

Wróć do HydePark - luźne rozmowy na różne tematy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości