Twarde pięty jak często używać tarki

Naturalne metody pielęgnacji, jak pozbyć się cellulitu, depilacja, zabiegi w spa.

Re: Twarde pięty jak często używać tarki

Postprzez malahania » 09 Maj 2012, 10:10

Zabieg moczenia i ścierania zrogowaciałego naskórka najlepiej powtarzaj raz w tygodniu, jeśli będziesz to robić częściej, a później nagle z jakichś przyczyn przestaniesz, będziesz miała jeszcze większe problemy ze stopami. Dodatkowo, jak już Ci poradziły inne dziewczyny, nakładaj na noc, najlepiej codziennie grubą warstwę kremu, ja bym jeszcze poleciła skarpetki na noc. Efekt murowany.
Snake Venom to moje odkrycie
malahania

Postprzez ania19861 » 05 Lip 2012, 09:07

Stopy szczególnie latem narażone są na przesuszenie. Codziennie należy smarować je kosmetykami nawilżającymi, ja polecam marki scholl, a 1-2 razy w tygodniu uzywaj tarki do stóp. Częściej raczej nie polecam...
porcelanadla wszystkich
ania19861

Postprzez evora » 06 Lip 2012, 09:26

A to już rozumiem te zmiany w wyglądzie stóp, jeśli z pielęgnacją opuszczę kilka dni. Wówczas mam wrażenie, że naskórek mega szybko narasta. Z scholla miałam kiedyś krem, dobre są to prawda ale i sporo droższe od "zwykłych" kremów do stóp. Ostatnio kupiłam taki zwykły z linii rosmana. Z dr. Stopa miałam peeling i dezodorant do stóp, i dziękuję za przypomnienie bo dezodorant teraz mi się przyda. W czym moczycie stopy - mydło, płyn czy sól?
evora

Postprzez logout » 26 Gru 2012, 07:20

Up. Zastanawiam sie, czy ktoś z Was używał może sprayu do zmiękczania skóry stóp od dr. Stopy? Moja znajoma mi go poleciła, dopiero zakupiłam i zaaplikowałam raz. Pierwsze wrażenie przyjemne, skóra jakby bardziej nawilżona, ale ciekawa jestem, czy ten efekt się utrzyma. Hmm?
logout

Postprzez kreolka » 14 Kwi 2014, 09:31

Ja używam tylko tarki, która jest grubym papierem ściernym i zawsze trę na sucho, bo wtedy jest lepszy rezultat. Zauważyłam, że po niej nie żółkną pięty. Po takim tarciu nakładam skarpetki nawilżające i zmiękczające Exclusive Cosmetics Spa dla stóp, rewelacyjnie działają po takim zabiegu tarcia pięt. I generalnie mam ze stopami spokój na jakiś czas :)
kreolka

Postprzez Specjalista Aspazji » 05 Lis 2014, 14:32

Polecam krem z firmy Iwostin Propodia. Działa naprawdę dobrze
Awatar użytkownika
Specjalista Aspazji

Postprzez gosiaczek89 » 14 Kwi 2016, 10:47

Tarki lepiej nie używać za często. Lepiej stosować częściej pilingi i kremy. Polecam maść z kwasem salicylowym, która złuszcza twardy naskórek. Po kilku dniach stosowania tej maści namoczyć stopy i wtedy używać tarki. Martwy naskórek jest praktycznie złuszczony i tareczką łatwo jest go usunąć.
gosiaczek89

Miejscowość: Łódź

PoprzedniaNastępna

Wróć do Pielęgnacja ciała

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości