Troche się zaniedbałam...

Oczyszczanie twarzy, mikrodermabrazja diamentowa, peeling chemiczny, nawilżanie skóry, botox.

Troche się zaniedbałam...

Postprzez barrbarra » 13 Lip 2017, 13:54

Witam. Ostatnie miesiące nie należały do najłatwiejszych w moim życiu ale nie założyłam tu konta żeby się zwierzac tylko poradzić w konkretnej sprawie. Postarzałam sie przez ostatnie pół roku chyba o 10 lat ale najgorsze już za mną i chciałabym jakoś pomału choć troche wrócić do formy. Zwłaszcza twarz mi się jakaś taka ziemista, stara zrobiła. Może jakieś dobre kosmetyki a może wizyta w salonie? Tylko jakie kosmetyki, jaki salon i jakie zabiegi? Poradzicie?
barrbarra

Re: Troche się zaniedbałam...

Postprzez optymisstyczna » 14 Lip 2017, 09:23

nie znam szczegółów ale wyglądasz na twardą babke której życie nie oszczędza ale która się zyciu nie daje, bardzo dobrze i tak trzymaj! koniecznie idź do salonu piękności spędź tam cały dzien tylko dla siebie. Cuda teraz są, idź do takiego co masz blisko i spytaj co jest w ofercie: masaże, jakieś zabiegi kokonowe, odprężające, co wolisz i na co cię stać
optymisstyczna

Postprzez KolagenColway » 17 Lip 2017, 10:20

A jakich kosmetyków używałaś do tej pory jeżeli chodzi o pielęgnacje twarzy? Pytam bo akurat tutaj wystarczy sięgnąć po te, które będą faktycznie dobre i sprawdzone, w szczególności oparte na naturalnym kolagenie, który przywróci skórze jędrność, gładkości odpowiedni koloryt.
KolagenColway

Postprzez PodgórskiDomUrody » 17 Lip 2017, 12:05

To prawda, że wybór tego typu zabiegów jest ogromny. Wszystko zależy od Twoich potrzeb, budżetu i możliwości, jakie dalej salon, do którego jesteś w stanie dotrzeć. W imieniu naszego krakowskiego Podgórskiego Domu Urody mogę zaproponować na przykład luksusowe zabiegi od Marii Galland. Rozświetlające, ujędrniające, nawilżające - oferta jest szeroka. Ich atutem jest indywidualny dobór składników do konkretnej cery, dlatego poprzedzone są specjalistyczną konsultacją i zbadaniem potrzeb skóry. Na naszej stronie internetowej możesz poczytać o tej marce i zabiegach, jakie oferujemy: http://podgorskidomurody.pl/kosmetyki-maria-galland/. Jestem pewna, że znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie :)
Ekspert firmy Podgórski Dom Urody - www.podgorskidomurody.pl/
PodgórskiDomUrody

Postprzez barrbarra » 18 Lip 2017, 10:23

Może i bym znalazła tylko czy mnie stać jak takie ekskluzywne. Chociaż z drugiej strony całe zycie człowiek oszczędza, sobie od ust odejmuje żeby dzieciom i mężowi dogodzić a dla siebie nic nie ma. Własnie że sobie zafunduje od ręki
barrbarra

Postprzez PodgórskiDomUrody » 19 Lip 2017, 13:00

Każda kobieta przynajmniej raz na jakiś czas powinna pozwolić sobie na odrobinę luksusu. Między innymi ta idea przyświecała Marii Galland, gdy tworzyła swoje produkty. W zależności od rodzaju zabiegu, koszt oscyluje między 240 a 640 zł. To godzina lub półtorej pielęgnacji i relaksu, na które absolutnie warto się zdecydować :)
Ekspert firmy Podgórski Dom Urody - www.podgorskidomurody.pl/
PodgórskiDomUrody

Postprzez aklina88 » 19 Lip 2017, 13:40

Ja widzę dobre efekty po zmianie diety i piciu większej ilości wody - moja cera jest w znacznie lepszej kondycji, odkąd dbam o nawodnienie. Z zabiegów polecam mezoterapię - daje szybkie i widoczne efekty regeneracji skóry. Zapomniałabym o najważniejszym - wysiłek fizyczny :)
Piękno jest doskonałością z defektami. La Nika
aklina88

Następna

Wróć do Pielęgnacja twarzy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 0 gości